Jedno z naszych ulubionych małżeństw w show-biznesie, czyli Chrissy Teigen i John Legend ma teraz powody do radości i wzruszeń. Ich rodzina powiększyła się o kolejne trzecie, wyczekiwane dziecko. Modelka właśnie urodziła! Pierwszy ogłosił to John Legend.

Chrissy Teigen i John Legend zostali rodzicami po raz trzeci

Modelka urodziła trzecie dziecko w piątek 13 stycznia. Jak widać dla nich nie była to absolutnie pechowa, lecz szczęśliwa data. Oficjalną wiadomość przekazał John Legend. Wokalista pochwalił się narodzinami dziecka swojej publiczności podczas… prywatnego koncertu! Odbył się on w tym samym dniu, w którym małżeństwo powitało swoją pociechę na świecie.

Powitaliśmy nasze maleństwo dzisiaj rano – powiedział autor hitu „All of Me”.

Przyznał również, że nie spał zbyt dużo, ale po nocy w szpitalu i tak czuje się pełny energii i ekscytacji. Co za błogosławiony dzień – dodał w stronę widowni.

Na razie zarówno 37-latka, jak i 43-latek nie podali płci ani imienia dziecka. Nie mamy też żadnego zdjęcia. Jesteśmy jednak niemal pewne, że niedługo się to zmieni, ponieważ konta na Instagramie Chrissy i Johna są przepełnione rodzinnymi fotografiami.

Chrissy Teigen i John Legend – dzieci

Małżeństwo ma już dwójkę dzieci, do których parę dni temu dołączyło kolejne. Para wspólnie wychowuje córeczkę Lunę, która ma 6 lat, i 4-letniego synka Milesa. Sporo ich zdjęć można zobaczyć w mediach społecznościowych sławnych rodziców.

Niestety na pełnię szczęścia Chrissy i John musieli długo czekać. W sierpniu 2020 roku modelka ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży. Krótko później straciła ją. To miał być chłopiec. Para nadała mu nawet imię Jack. W oświadczeniu 37-latka napisała, że poroniła, jednak później okazało się, że poddała się zabiegowi przerwania ciąży, co było jedynym rozwiązaniem, aby uratować jej życie. W połowie ciąży okazało się, że nasz syn nie przeżyje. I ja, bez interwencji medycznej, także. Nazwijmy to po imieniu: zrobiłam aborcję. Zrobiłam aborcję, aby uratować swoje życie, dziecko nie miało żadnych szans - wyznała we wrześniu 2022 roku Chrissy.

 

Zobacz także: