Do naszej listy seriali, które koniecznie musimy obejrzeć w 2017 roku dopisaliśmy właśnie najnowszą produkcję z Christiną Ricci w roli głównej, "Z: The Beginning of Everything". Aktorka wciela się w rolę intrygującej Zeldy Fitzgerald i zabiera nas w podróż po erze amerykańskiego jazzu w latach 20. 

Stacja Amazon postarała się, by w najnowszym, biograficznym dokumencie znalazły się wszystkie elementy, które sprawią, że serial osiągnie sukces. Moda z najwyższej półki, skandal za skandalem i ogromna sława. Fabuła została oparta na książce autorstwa Theresy Anne Fowler. Opowiada historię wpływowej pary F. Scotta, który jest początkującym pisarzem i łamiącej wszystkie zasady społeczne Zeldy Fitzgerald, która zostaje ikoną jazzu w latach 20. W serialu ukazane zostaną początki ich gorącego romansu, głośny ślub i życie w blasku fleszy. Nie myślcie jednak, że cały czas będzie kolorowo. Ich historia naznaczona jest licznymi zdradami, alkoholizmem i chorobą psychiczną. 

Życie Zeldy Fitzgelard od dawna wzbudzało ogromne zainteresowanie wielu reżyserów. W 2017 roku, oprócz serialu wyprodukowanego przez Amazon, pojawią się jeszcze dwie inne produkcje, które dotyczyć będą życia tej legendarnej artystki. Jennifer Lawrence wcieli się w divę jazzu w najnowszym filmie Rona Howarda "Zelda", a Scarlett Johanson w dramacie "The Beautiful and the Damned".

Zobaczcie zwiastun serialu!