Lara Gessler wyrosła na jedną z najbardziej lubianych polskich celebrytek. Nie jest tajemnicą, że internauci szczególnie bacznie śledzą doniesienia na temat jej życia prywatnego. A trzeba przyznać, że w ostatnim czasie działo się w nim całkiem sporo. W ciągu zaledwie kilku lat znana cukierniczka i restauratorka wyszła za mąż, rozwiodła się, wzięła drugi ślub, urodziła dziecko, odnowiła przysięgę małżeńską i... ogłosiła kolejną ciążę.

Lara Gessler po raz pierwszy na salonach od ogłoszenia ciąży

Równie często jak na łamach kolorowych magazynów i serwisów plotkarskich córka Magdy Gessler pojawia się też na warszawskich salonach. Znanej ze swojego zamiłowania do mody 33-latki nie mogło więc zabraknąć na wczorajszej gali rozdania ELLE Style Awards, która jak co roku ściągnęła najbardziej stylowe gwiazdy polskiego show-biznesu.

Dziękuję za piękny wieczór @ellepolska. Dostaliśmy dużo pięknych wrażeń. Niech nam dodadzą siły do dalszego działania - napisała Lara na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją na ten moment już niemal ćwierć miliona użytkowników serwisu.

Lara Gessler zjawiła się we wtorkowy wieczór na Trybunie Honorowej TWKS Służewiec, gdzie zorganizowano doroczną imprezę modowego pisma, w towarzystwie swojego męża, Piotra Szeląga. Spodziewający się drugiego dziecka rodzice kończącej w tym roku dwa lata Neny zgodnie zostali okrzyknięci przez internautów najlepiej ubraną parą wieczoru.

Lara Gessler zadała szyku na ELLE Style Awards 2022

Lara miała tego wieczoru na sobie efektowną i zarazem podkreślającą jej ciążowe krągłości sukienkę od włoskiej projektantki Elisabetty Franchi. Z kolei ukochany celebrytki postawił na stylową koszulę z kolekcji znanej polskiej marki MMC. Najwięcej komplementów zebrała oczywiście młoda mama, która tym razem skorzystała z usług stylistki Patrycji Pankiewicz.

Pięknie wyglądasz

Zachwycasz

Cudnie

Piękna kreacja i brzuszek ładny, trzymajcie się zdrowo i radośnie

Wow, Larcia pobiłaś wszystkich. Super - czytamy w komentarzach pod instagramowym postem Lary.

Miłych słów nie poszczędziła jej też oczywiście sławna mama.

Jaka piękna... Ty moja wyjątkowa, samodzielna, dzielna! Kochana, czujna i czuła córeczko. Kochana mamunia - napisała gwiazda „Kuchennych rewolucji”.

Zobacz także:

Podzielacie zachwyty nad ciążową stylizacją Lary Gessler?

Zdjęcia z ELLE Style Awards 2022 znajdziecie w naszej galerii.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.