Kolejne małżeństwo nie przetrwało próby. Gwiazda serialu The Crown ogłosiła, że rozwodzi się z mężem. Claire Foy w oficjalnym oświadczeniu dla magazynu The Sun powiedziała, że ze Stephenem Campbellem Moorem nie są już razem:

Możemy potwierdzić, że jesteśmy w separacji już od jakiegoś czasu. Pozostajemy jednak przyjaciółmi i wciąż darzymy się szacunkiem. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.

Gwiazda „The Crown” zagra u Agnieszki Holland >>>

Brytyjska aktorka i aktor poznali się w 2011 roku na planie filmu Polowanie na czarownice. W 2014 roku wzięli ślub, a rok później na świat przyszła ich córeczka, Ivy Rose. Ich małżeństwo przechodziło ostatnio ciężki czas. U 38-letniego Stephena zdiagnozowano raka mózgu. Walka z ciężką chorobą zbiegła się w czasie z nagraniami do serialu The Crown. W jednym z wywiadów Claire przyznała, że podczas zdjęć żyła w ciągłym stresie i bała się, że w każdej chwili może zostać wdową. Aktor przeszedł operację usunięcia guza, która na szczęście zakończyła się sukcesem. Nie znamy oficjalnej przyczyny rozpadu małżeństwa Claire i Stephena. Wiadomo jednak, że o rozwodzie postanowili dużo wcześniej, zanim zdecydowali się podzielić tą informacją z mediami.