Temat konfliktu Cleo i Edyty Górniak przez długi czas nie schodził z nagłówków tabloidów i serwisów internetowych. Wszystko zaczęło się już ponad dwa lata temu, gdy wykonawczyni przebojów "Kolorowy wiatr" i "Dumka na dwa serca" z powodów rodzinnych zrezygnowała z zasiadania w fotelu trenera "The Voice Kids" na chwilę przed startem nowej edycji. Gwiazda nie chciała zostawić producentów muzycznego show na lodzie, dlatego pomogła im w szybkim znalezieniu zastępstwa. Z polecenia samej Górniak stanowisko jurora otrzymała Cleo.

O tym, że Edyta Górniak ma żal do Cleo o brak podziękowań za załatwienie jej pracy w "The Voice Kids" dowiedzieliśmy się z jednego z wywiadów, którego wokalistka udzieliła na Festiwalu Opole 2018.

- Kiedy moja mama była chora, to oddałam jej swoje miejsce, za co nigdy mi nie podziękowała i nigdy tego nie doceniła - powiedziała wtedy Górniak.

Spór między artystkami następnie przeniósł się do sieci. Obie gwiazdy na swoich profilach w mediach społecznościowych podzieliły się z fanami swoimi wersjami wydarzeń, które jednak znacząco różniły się od siebie. 

ZOBACZ: Edyta Górniak i Cleo - o co chodzi w konflikcie piosenkarek? Wyjaśniamy

Edyta Górniak przeprosiła Cleo

Cleo i Edyta Górniak niedawno w końcu postanowiły zakopać wojenny topór. Wykonawczyni hitów "Za krokiem krok" i "Łowcy gwiazd" zdradziła nam, że udało im się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia.

- Edyta odezwała się do mnie podczas pandemii i po prostu wyjaśniłyśmy sobie wszystkie kwestie - powiedziała.

Zobacz także:

Okazuje się, że aktualna sytuacja na świecie sprzyja rozwiązywaniu konfliktów, nawet tych show-biznesowych.

- Myślę, że pandemia dała nam ogólnie troszeczkę takiego czasu, żeby zastanowić się nad pewnym kwestiami i chyba wszyscy zrozumieli, że nie ma sensu ciągnąć jakichś nieporozumień - dodała.

Zobacz, co jeszcze Cleo powiedziała nam o kulisach pojednania z Edytą Górniak.

Cały wywiad z Cleo do obejrzenia na naszym kanale na YouTube.