Przebić się na polskiej estradzie nie jest łatwo. Doskonale wie o tym chociażby Cleo. Choć początek jej aktywności muzycznej sięga 2004 roku, to na przełom w swojej karierze czekała aż dziesięć długich lat. Początkowo związana mocno z muzyką soul i R&B oraz środowiskiem hip-hopowym artystka dopiero po nawiązaniu współpracy z Donatanem i nagraniu hitu "My Słowianie" zdobyła ogólnopolski rozgłos. 

Choć Cleo do tej pory utrzymuje silną pozycję na rynku, to nie zapomina o swoich początkach i teraz sama chętnie wspiera młode talenty. Zapytana przez nas o nowych polskich artystów, którzy zachwycili ją w ostatnim czasie, bez chwili namysłu wymieniła Sanah.

Cleo zdradza, co myśli o Sanah

Cleo przyznaje, że zwróciła uwagę na Sanah i jej twórczość głównie dlatego, że jej zdaniem autorka hitu "Szampan" mocno wyróżnia się na polskiej scenie muzycznej.

- Interesują mnie nowości, które są bardzo charakterystyczne - powiedziała.

Trenerka "The Voice Kids", która aktualnie promuje swój nowy album "SuperNOVA", wypowiada się na temat swojej młodszej koleżanki z branży w samych superlatywach.

- Bardzo fajna dziewczyna. Zresztą miałyśmy okazję poznać się w Opolu. Bardzo sympatyczna, bardzo skromna, a przy tym właśnie oryginalna - podzieliła się swoją opinią o Sanah.

- Tak bardzo cieszę się, że pojawiają się takie perełki, które po prostu błyszczą taką oryginalnością, a od niej to wręcz bije - dodała.

Zobacz jak Cleo opowiada nam o Sanah poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Sanah- kim jest nowa gwiazda polskiej piosenki? Oto 10 rzeczy, które trzeba o niej wiedzieć

Cały wywiad z Cleo do obejrzenia na naszym kanale na YouTube.