Jennifer Lawrence udawałaby, że spanie w seksownej bieliźnie jest wygodne, a Robert Pattinson starałby się być lepszym człowiekiem. Marka Dior w swojej najnowszej kampanii Dior Love Chain zapytała znane nazwiska ze świata filmu i mody, co byliby w stanie zrobić dla miłości. Globalna inicjatywa francuskiego domu mody wspierający organizację charytatywną WE Charity, zajmującą się pomocą dla potrzebujących rodzin, promują również Natalie Portman, Johnny Depp, Bella Hadid, Camille Rowe, Rihanna, Chiara Ferragni z chłopakiem Fedezem, a także Julia Kuczyńska, czyli Maffashion.

To w końcu odpowiedź na zdjęcia zapowiadające nowy projekt z udziałem Maff, które już jakiś czas temu pojawiły się na Instagramie blogerki. Julia, jedyna Polka biorąca udział w kampanii, oczywiście także odpowiedziała na pytanie, co zrobiłaby dla miłości. Jej odpowiedź może Was zaskoczyć! 

 

Moi drodzy! Prezentuje Wam moje oficjalne video z najnowszej kampanii @DIOR #DiorLoveChain. Dalej nie wierze w to wyróżnienie! To video jest kolejnym ogniwem łańcuszka, kampanii wspierającej globalna organizacje charytatywną WE Charity, zajmującej się pomocą dla potrzebujących rodzin. zapewniając im środki niezbędne do życia! To akcja społecznościowa, w której cała plejada gwiazd, muzycy, aktorzy, ambasadorzy odpowiadają w swoich ojczystych językach na kluczowe pytanie "What would you do for love?" A Wy? Co byście zrobili dla miłości? Jako polska ambasadorka akcji pragnę i Was zachęcić do udziału w łańcuszku! Każdy zainteresowany może przyłączyć się do akcji, samodzielnie nagrywając wideo i odpowiadając na postawione pytanie, tagując je #DiorLoveChain. Za każdy post opublikowany w ramach projektu Dior Love Chain na konto organizacji WE Charity zostanie przekazany 1 dolar! Jestem przeszczęśliwa i cały czas nie wierze tak wielkie wyróżnienie od marki Dior! Niebawem następna, długa wersja nagrania! I kolejna rzecz, której nie mogę się już doczekać. Będzie to coś dla Was! #andyouwhatwouldyoudoforlove #szczesliwa MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! #DIOR ❤ LOVE #official #campaign

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official) 3 Wrz, 2017 o 4:35 PDT

Wy również możecie podzielić się swoją refleksja na temat poświęcenia na miłości i wesprzeć tym samym akcję #DiorLoveChain. Co należy zrobić? Opublikowali wideo lub zdjęcie na Instagramie z hasztagiem #diorlovechain, gdzie odpowiadacie na pytanie "Co zrobilibyście dla miłości", a następnie nominowali swoich bliskich, aby także dołączyli do akcji. Za każdy post Dior Parfums przekaże 1 dolara na rzecz organizacji charytatywnej WE Charity, która wspiera mieszkańców krajów trzeciego świata w kwestiach związanych z edukacją, opieką zdrowotną i dostępem do wody. Tym razem, najnowsza inicjatywa Dior skupi się na działalności w Kenii.