Zwyczaje i wybory kobiet dotyczące sposobu, w  jaki się noszą, są na tyle charakterystyczne, że można z nich naprawdę sporo wyczytać. I wcale nie chodzi o styl ani upodobania, choć wprawne oko umiejące wyłapać szczegół z pewnością potrafi czytać z tego, jak z otwartej księgi.  

Oglądając zdjęcia gwiazd z automatu rozkładamy ich styl na czynniki pierwsze i poddajemy go bacznej analizie, choć jak się okazuje -  nie wszystko w jednakowym stopniu. To co zwróciło szczególną uwagę ekspertów od mowy ciała, to sposób w jaki kobiety noszą swoją torebkę. Jeśli wierzyć ich teorii, jest on ściśle powiązany z językiem ciała, a tym samym pozwala z wysokim prawdopodobieństwem wskazać na określone cechy osobowości.

Być może dotychczas w ogóle nie zwróciłyście na to uwagi. Nosicie ją na ramieniu, blisko ciała? Dodatkowo przytrzymujecie ją dłonią? A może odruchowo zakładacie torebkę na skos nawet nie zdając sobie sprawy z tego zwyczaju? Sprawdźcie, co sposób w jaki nosicie to najwspanialsze z akcesoriów o was mówi!