Festiwal Coachella przyciąga prawdziwe tłumy. Także, jeśli chodzi o najpopularniejsze twarze show-biznesu. Na kalifornijskie wydarzenie co roku zjeżdżają się gwiazdy ze świata mody, filmu i oczywiście blogosfery. A tych artystów, którzy nie występują, zazwyczaj można spotkać pod sceną. Celebryci oczywiście chętnie dzielą się festiwalowymi wrażeniami na swoich kanałach społecznościowych, a przede wszystkim na Instagramie. Dzięki temu wiemy, jak wyglądały, na którym z koncertów się bawiły oraz na którym after party wylądowały. 

Coachella to zdecydowanie jedno z ulubionych wydarzeń Aniołków i modelek Victoria's Secret, co potwierdza po raz kolejny tegoroczne wydarzenie. Na koncertach The Weekend czy Beyoncé można było spotkać m.in. Alessandrę Ambrosio, Taylor Hill, Stellę Maxwell, Jasmine Tookes czy Sarę Sampaio. Oprócz tego, branża modelingu miała swoją reprezentację w postaci Belli HadidKai Gerber czy jej mamy, Cindy Crawford

ZOBACZ TAKŻE: Coachella 2018: Jak bawiły się polskie gwiazdy na kalifornijskim festiwalu?

Nawet świeżo upieczona mama, czyli Kylie Jenner ze względu na Coachellę zdecydowała zrobić sobie wychodne, żeby nie przegapić najgorętszej imprezy w sezonie. Świetnie bawiły się też jej siostry, Kendall Jenner oraz Kourtney Kardashian. Na Coachelli bawił się też były chłopak Kylie, Tyga. A jak donoszą dzisiaj amerykańskie serwisy plotkarskie, wiele wskazuje na to, że bawił się tam w towarzystwie nowej dziewczyny, którą jest Iggy Azalea. Jesteście ciekawi, czy festiwalu nie mógł przegapić również Justin Bieber i czy towarzyszyła mu Selena Gomez? Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, kogo jeszcze nie zabrakło na tym wielkim kalifornijskim święcie muzyki i mody. 

ZOBACZ TAKŻE: Coachella 2018: Przełomowy koncert Beyonce i wszystkie stylizacje gwiazdy