Sceniczne stylizacje i makijaż gwiazd rozpalają wyobraźnię fanów w nie mniejszym stopniu, niż ich muzyczne dokonania, dlatego kwestia makijażu Beyoncé na tegorocznej Coachelli i to, jakich kosmetyków używa (wiemy, że tych samych, co my!), była komentowana równie szeroko, jak jej pamiętny występ.

ZOBACZ TAKŻE: Przedsprzedaż biletów na koncert Beyoncé i Jay-Z! Gdzie i w jakiej cenie kupimy bilet? >>>

A o co chodzi z paznokciami artystki? Fani dopatrzyli się na zdjęciach z koncertu, że wraz ze zmianą kreacji artystka powróciła na scenę z innym kolorem na paznokciach i ta kwestia wywołała prawdziwą burzę. Komentarzom – oczywiście tym pozytywnym - nie było końca.

Beyoncé dała radę odświeżyć swój manicure w trakcie koncertu, a ja ledwo daję rade zrobić to raz w miesiącu! Jeśli Queen Bey zdążyła zmienić kolor lakieru między utworami, może ty znajdziesz czas, żeby wreszcie odpowiedzieć na moją wiadomość? Beyoncé zmieniająca kolor paznokci na Coachelli podniosła poprzeczkę naprawdę wysoko. 

fala takich i podobnych opinii zdominowała media społecznościowe w ostatnich dniach.

Temat okazał się być bardziej angażujący, niż można było przypuszczać – sama Beyoncé nie wymyśliłaby tego lepiej. Zwłaszcza, że jak udało się ustalić najbardziej wnikliwym fanom, zdjęcia, na których artystka ma paznokcie w kolorze srebrnym są tymi z próby, a nie samego koncertu, na który pomalowała je na czarno – ot cały sekret.

Tak czy inaczej, nie zmienia to faktu, że popisowy występ Queen Bey i jej stylizacje na Coachelli 2018 zostaną zapamiętane na długo!