Wyobrażacie sobie, że w serialu „Riverdale” ktoś inny gra Jugheada Jonesa? Albo Willa w „Trzech krokach od siebie”? Niewiele brakowało, a ten scenariusz mógł się spełnić. W rozmowie z magazynem „Variety” Cole Sprouse wyznał, że zarówno on, jak i jego brat bliźniak Dylan, planowali porzucić aktorstwo i w ogóle nie wiązali z nim swojej przyszłości. Teraz obydwoje grają regularnie, a nam ciężko sobie wyobrazić, że mogłoby być inaczej. Okazuje się, że było naprawdę blisko! Co się stało, że jednak popularni bliźniacy Sprouse postanowili nie porzucać aktorstwa? Sprawdźcie poniżej. 

Dylan Sprouse ujawnił, jak Cole Sprouse radzi sobie po rozstaniu z Lili Reinhart >>>

Cole Sprouse chciał zrezygnować z aktorstwa

Cole i Dylan Sprouse zdobyli ogromną popularność jako dzieci, występując w disneyowskich serialach, takich jak „Nie ma to jak hotel” oraz w kontynuacji „Nie ma to jak statek”. Byli najsłynniejszymi bliźniakami branży filmowej. Wiele osób wróżyło im spektakularną karierę w aktorstwie, jednak oni parę lat temu postanowili odpocząć od kamer i skupić się na studiach. Obydwoje studiowali na New York University, w 2015 roku zakończyli edukację. Cole i Dylan deklarowali, że po studiach wrócą do aktorstwa i tak faktycznie się stało, ale niedawno okazało się, że niewiele brakowało, a scenariusz byłby zupełnie inny. I nie chodzi wcale o to, że Cole Sprouse pierwotnie miał wcielić się w rolę Archiego w „Riverdale”!

Cole Sprouse został zaproszony na castingi do popularnego serialu „Riverdale” dokładnie w momencie, w którym postanowił zakończyć swoją przygodę z aktorstwem. Wyobrażacie sobie, że ktoś inny gra Jugheada Jonesa? My też nie! Ostatecznie aktor dał się przekonać do wzięcia udziału w przesłuchaniach. Producenci chceli obsadzić go w roli Archiego, on jednak zainteresował się postacią buntownika Jugheada i przedstawił na castignu swoją interpretację tego bohatera. To dzięki niemu Jughead jest tak znaczącą i jedną z głównych postaci. Na początku twórcy „Riverdale” nie przywiązywali do niego aż takiej wagi. 

Podobne rozterki miał Dylan Sprouse, jego brat bliźniak. On również stwierdził, że nie może wyobrazić sobie życia bez aktorstwa i obecnie pracuje przy drugiej części „After”, zatytułowanej „After We Collided”.