Dwa dni temu świat obiegła informacja o tym, że Cole Sprouse i Lili Reinhart rozstali się. Jedna z ulubionych par amerykańskiego show biznesu i fanów serialu Riverdale podjęła decyzję o zakończeniu związku po 2 latach. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do 4. sezonu produkcji, w którym aktorzy wcielają się w jedne z głównych ról, para pojawiła się na Comic-conie w San Diego. Według obecnych tam osób trzymali się na dystans i prawie w ogóle ze sobą nie rozmawiali. Co więcej, aktora zauważono, jak wraca sam do hotelu i jest wyraźnie przygaszony. Tajemnicze źródło Us Weekly poinformowało, że Cole podzielił się tego samego wieczoru informacją o rozstaniu ze znajomymi. Dlaczego Cole Sprouse i Lili Reinhart nie są już razem? 26-latek w rozmowie z przyjaciółmi miał stwierdzić, że to nie jest ich najlepszy czas i relacje między nimi popsuły się.. Fani mają swoją teorię, według której aktorska para wcale się nie rozstała.

Cole Sprouse i Lili Reinhart przerwali milczenie i skomentowali plotki o rozstaniu. Para pojawiła się na wspólnej okładce >>>

Cole Sprouse i Lili Reinhart jednak są razem?

O wspomnianej sytuacji na Comic-Con w San Diego krążą sprzeczne informacje. Jedna z nich głosi, że Cole Sprouse i Lili Reinhart unikali się, byli w kiepskim humorze i nie przebywali zbyt długo w swoim towarzystwie. Zaprzecza temu wideo, które obiegło wczoraj internet. Jedna z fanek zamieściła krótki filmik z Lili i Colem, w którym para siedzi obok siebie i wyraźnie dobrze bawi w swoim towarzystwie (zobaczcie nagranie tutaj >>>). Nie chcemy wyciągać pochopnych wniosków, ale wygląda na to, że domniemane rozstanie Cole Sprouse'a i Lili Reinhart stoi pod dużym znakiem zapytania. A Wy co o tym myślicie?