Lili Reinhart i Cole Sprouse tworzą jedną z najbardziej uroczych par w show-biznesie. Młodzi aktorzy poznali się na planie serialu Riverdale, w którym od kilku lat wcielają się w role Betty Cooper i Jugheda Jonesa. Co ciekawe, ich bohaterów także połączyło uczucie. Mimo tego, że Lili Reinhart i Cole Sprouse pojawiają się razem na czerwonym dywanie i co jakiś czas publikują wspólne zdjęcia na Instagramie, w mediach regularnie pojawiają się plotki dotyczące ich rozstania. Ostatnio cały świat mówi o tym, że Cole Sprouse rzekomo spotyka się z Kaią Gerber – jedną z najpopularniejszych modelek na świecie, a prywatnie córką Cindy Crawford. Czy faktycznie tak jest? Aktor wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Cole Sprouse i Lili Reinhart nie są już parą? Aktor skomentował te doniesienia

Fani są przekonani, że Lili Reinhart i Cole Sprouse nie są już razem. Świadczyć ma o tym fakt, że gwiazdorska para nie zdecydowała się na wspólne spędzenie kwarantanny. Według niektórych osób, aktor ma spotykać się z Kaią Gerber. Skąd ten pomysł? Fani Cole’a Sprouse’a są przekonani, że zdjęcia, które ostatnio publikuje 18-letnia modelka w swoich mediach społecznościowych, są wykonywanie właśnie w jego domu. Aktor najwidoczniej ma już dość (krzywdzących) plotek, bo postanowił zabrać głos w tej sprawie. Na Instagram Stories gwiazdora Riverdale pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym przyznał, że toleruje wiele plotek, a nawet kłamstw rzucanych pod jego adresem. Nie chce jednak przyzwalać na atakowanie bliskich – takie zachowanie uważa za prawdziwe szaleństwo. Cole Sprouse doskonale wiedział, że decydując się na publiczny związek, pozwoli na to, żeby inni ludzie komentowali jego poczynania i dosłownie „wchodzili z butami” w jego życie. Jeden z najprzystojniejszych bliźniaków na świecie dał jasno do zrozumienia, że nie będzie dłużej tolerował plotek, kłamstw czy oszczerstw, które dotyczyłyby jego, a także bliskich aktora. Ma prawo do prywatności i nie musi się nikomu tłumaczyć. Cole Sprouse nie potwierdził, jak również nie zaprzeczył informacjom związanym z rzekomym rozstaniem. Ale wiele wskazuje na to, że między nim i Lili Reinhart wszystko jest w porządku – nie warto szukać dowodów na siłę.

 

Cole Sprouse i Lili Reinhart przerwali milczenie i skomentowali plotki o rozstaniu. Para pojawiła się na wspólnej okładce >>>