Lili Reinhart i Cole Sprouse to dzisiaj jedna z ulubionych celebryckich par, której uczucie narodziło się na planie jednego z najpopularniejszych seriali, Riverdale, powstałego na podstawie serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Mieliśmy już okazję zobaczyć dwa sezony produkcji, a zwiastun trzeciego od niedawna dostępny jest w sieci. Reinhart i Sprouse tworzą w nim parę - Betty i Jugheada, ale to, czy są razem również poza planem, nie od początki było takie oczywiste. Spekulacje na temat tego, że między tą aktorską dwójką może być coś na rzeczy rodziły się przynajmniej od roku. Nie bez przyczyny! Lili i Cole spędzali wspólnie sporo czasu, a na Instagramie Cole'a zaczęły pojawiać się zdjęcia aktorki.

Fani serialu, którzy bardzo życzyli sobie tego, żeby ich ulubieńcy z ekranu w rzeczywistości również byli razem, nie mieli wątpliwości, że są na to spore szanse, kiedy gwiazdy Riverdale przyłapano wspólnie w Paryżu. Serialowi Jughead i Betty nie szczędzili sobie czułości i wyglądali na naprawdę zakochanych. Oficjalnie po raz pierwszy pojawili się na tegorocznej Met Galę na początku maja i bardzo chętnie pozowali do zdjęć na czerwonym dywanie. Wisienką na torcie było zdjęcie opublikowane przez Lili na swoim instagramowym profilu, które tylko potwierdziło, że jest w związku z Cole'em.

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Tusk wzięła ślub. Te zdjęcia mówią wszystko!

Cole Sprouse opublikował pierwsze zdjęcie z Lili Reinhart na Instagramie

Choć jak wspomnieliśmy, na Instagramie Cole'a do tej pory pojawiło się wiele zdjęć jego ukochanej, nie było wśród nich żadnego, na którym pozowaliby wspólnie. Aż do wczoraj! Aktor wstawił bardzo urocze zdjęcie z Lili opatrzone komentarzem "It’s pretty, pretty late". Fani aktora oszaleli na punkcie tej fotografii, co można wywnioskować po komentarzach, jakie zostawiają pod postem. Do tej pory zdjęcie Cole'a i Lili zebrało niemal 5 milionów polubień. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s pretty, pretty late

Post udostępniony przez Cole Sprouse (@colesprouse) Wrz 10, 2018 o 12:18 PDT

Nie tylko Cole jest zakochany! Jego brat Dylan Sprouse też ma dziewczynę

Nie tak dawno okazało się, że w życiu uczuciowych układa się nie tylko gwieździe Riverdale. Brat Cole'a, Dylan Sprouse także jest zakochany. Jego wybranką jest węgierska modelka Barbara Palvin. Parę można było ostatnio spotkać na jednej z największych imprez w branży mody, Bazaar Icons w Nowym Jorku. Dylan i Barbara pozując na ściance chętnie się obejmowali i ewidentnie świetnie się bawili w swoim towarzystwie.

Ich związek zaczął się od niezobowiązujących zdjęć na Instagram Stories. Jednak w trakcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbywały się w lipcu w Rosji, pojawiła się seria pytań od fanów, czy Dylan Sprouse Barbara Palvinsą razem? Wszystko dlatego, że Sprouse i Palvin udali się do Moskwy, co oboje uwiecznili zarówno na zdjęciach, jak i wideo. Choć te bardzo szybko zniknęły z ich profili, tajemnicze opisy i częstotliwość, z jaką oboje pokazywali siebie nawzajem w swoich mediach społecznościowych dawały do myślenia. Podobnie jak fakt, że w sierpniu Dylan odwiedził rodzinne miasto swojej ukochanej, czyli Budapeszt. Mamy nadzieję, że nowy związek Dylana będzie trwał jak najdłużej i nie skończy się tak, jak poprzedni z Dayną Frazer. Ex Sprouse'a rozpętała bowiem prawdziwą burzę w mediach oskarżając aktora publicznie o liczne zdrady.

ZOBACZ TAKŻE: Ile kosztował ślub Chiary Ferragni i Fedeza? Te kwoty powalają!