Ku uciesze wielu fanów Cole Sprouse, jeden naszych ulubionych bliźniaków, po studiach powrócił do aktorstwa. 25-latek ukończył nauki humanistyczne na New York University, a swoją przygodę z filmem zaczął w wieku kilku lat. Serial Disneya Nie ma to jak hotel oraz jego kontynuacja Nie ma to jak statek, w którym wystąpił z bratem bliźniakiem Dylanem, przyniosła im dużą popularność. Po przerwie, jaką oboje sobie zrobili, Cole zagrał jedną z głównych ról w serialu Riverdale. Wcielił się w nim w wycofanego samotnika, który razem ze swoimi przyjaciółmi rozwikłuje kryminalne zagadki i mroczne tajemnice miasteczka. Obecnie trwa 3. sezon, a co tydzień w czwartek nowy odcinek możecie oglądać na platformie Netflix.

Wygląda na to, że Cole Sprouse wiążę swoją przyszłość z aktorstwem, a Riverdale to dopiero początek. Niedawno pisaliśmy o tym, że otrzymał angaż w filmie Five Feet Apart. Poniżej znajdziecie wszystko, co wiemy o tej produkcji.

Obsada oraz data premiery dramatu Five Feet Apart z Cole Sprousem w roli głównej

Film, którego polski tytuł brzmi Pięć stóp od siebie, wyreżyserował Justin Baldoni (Krwiożercze szczęki, Jane the Virgin), a za scenariusz odpowiadają Mikki Daughtry i Tobias Iaconis. Five Feet Apart to dramat, opowiadający historię dwójki chorych na mukowiscydozę nastolatków, Willa i Stelli, którzy poznają się w szpitalu i zakochują w sobie. Zgodnie z zaleceniami lekarzy, osoby cierpiące na tą chorobę nie powinny przebywać w swoim otoczeniu, a już na pewno nie mogą się dotykać. W głównej roli kobiecej wystąpiła Haley Ru Richardson, znana z takich produkcji jak Gorzka siedemnastka oraz Split. Oprócz nich w Five Feet Apart zobaczymy Claire Forlani, Paraminder Nagrę oraz Moisesa Arias, a także Emily Baldoni. Światową premierę Pięciu stóp od siebie zaplanowano na 19 marca 2019 roku. Nie wiemy, kiedy film trafi do polskich kin.

Kilka dni temu do sieci trafił oficjalny plakat filmu, na którym pojawili się Cole Sprouse i Haley Ru Richardson. W naszej galerii znajdziecie również kilka kadrów z Five Feet Apart oraz zdjęcia zza kulis powstawania produkcji.