Z okazji urodzin swojej córki, Gwyneth Paltrow podzieliła się jej zdjęciem na Instagramie. Aktorka niezbyt często publikuje zdjęcia dzieci, dlatego fotografia Apple Martin wywołała wiele emocji. Dziewczynka jest podobna w takim samym stopniu do mamy, jak i do taty, którym jest wokalista zespołu Coldplay. Chris Martin był związany z Gwyneth przez kilkanaście lat, ale para zdecydowała się na rozwód w 2015 roku. Wciąż jednak przyjaźnią się i darzą szacunkiem, a oprócz Apple, mają także 12-letniego syna o imieniu Moses. Cała czwórka spędza ze sobą dużo czasu i żyje w świetnych stosunkach.

Pod urodzinowem zdjęciem córki, Gwyneth napisała również wzruszające życzenia. Zdradziła w nich, że 14-letnia Apple próbuje swoich sił, pisząc teksty piosenek. Myślicie, że pójdzie w ślady swojego taty?

Dzieci gwiazd, które do złudzenia przypominają swoich rodziców >>>

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Sprawiasz, że każdy dzień jest jak świąteczny poranek. Jesteś najbardziej żywą, zabawną, kręcącą się wszędzie i piękną (wewnątrz i na zewnątrz) młodą kobietą. Masz niesamowite przemyślenia i jesteś wspaniałą tekściarką. Dziękuję, że wciąż chcesz spędzać ze mną czas, chociaż masz już 14 lat.

Oprócz życzeń dla Apple, w komentarzach pod jej zdjęciem nie zabrakło wpisów o jej niezwykłej urodzie. Widać, że dziewczynka jest jeszcze dzieckiem, ale jednocześnie z jej twarzy można wyczytać ponadprzeciętną mądrość. Cóż, mała Apple dojrzewa, ale aż trudno uwierzyć jak bardzo się zmieniła w ciągu roku! Zobaczcie poniżej zdjęcia córki Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina.