Julia Scorupco – jak wygląda córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego?

Julia Scorupco (choć czasem podpisuje się też nazwiskiem Czerkawski) jest córką aktorki Izabelli Scorupco (znanej na całym świecie za sprawą roli dziewczyny Bonda w Golden Eye) i hokeisty Mariusza Czerkawskiego, którzy córki doczekali się w czasie trwającego dwa lata małżeństwa (1996-1998). Julia, która mieszka z mamą w Stanach Zjednoczonych, sama także nie może narzekać na brak popularności. Jej profil na Instagramie – @juliascorupco – obserwuje ponad 30 tysięcy osób. Mimo że Julia nie prowadzi go z dużą regularnością. Ostatni post pochodzi z września 2020 roku.

Córka Izabeli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego robi to jednak na tyle często, że doskonale wiemy, jak dziś wygląda. Tym bardziej, że zdjęciami dziewczyny od czasu do czasu w social mediach chwali się także jej słynna mama. Ostatni post ze zdjęciami Julii opublikowała także we wrześniu ubiegłego – z okazji 23 urodzin córki. „Jesteś najzabawniejszą, najsilniejszą, najkochańszą, najodważniejszą i najbardziej inteligentną kobietą, jaką znam (...). Kocham cię bezgraniczne” – napisała wówczas pod galerią zdjęć córki (w tym na okładce „Time”, a także fotografii sprzed lat, na którym wspólnie zajadają się deserem). 

Nietrudno też zauważyć, że Julia jest równie piękna, co mama, choć wygląda zupełnie inaczej – ma długie ciemne włosy i orzechowe oczy. Jest więc podobna także do taty. Zresztą, zobaczcie sami. Zdjęcia czekają w naszej galerii.

Kim jest Julia Scorupco (Czerkawski)? 

Co robi Julia Scorupco, poza prowadzeniem konta na Instagramie? Wygląda na to, że swoje życie zawodowe również wiąże z showbiznesem. Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego jest bowiem absolwentką medioznawstwa, które studiowała w San Francisco. Zapewne tylko kwestią czasu jest więc, że jeszcze o niej usłyszymy.