Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez znowu wywołali falę plotek odnośnie swoich zaręczyn. Fani nie mają wątpliwości, że najnowsze zdjęcie opublikowane zarówno na instagramowym profilu piłkarza, jak i jego ukochanej, właśnie na to wskazuje. Zwłaszcza, że Georgina wspólne ujęcie z narzeczonym(?) podpisała dość wymownym komentarzem: „YESSS”. Obie publikacje zebrały mnóstwo polubień i komentarzy, a wśród nich gratulacje i prośby o więcej konkretów. Póki co Cristiano i Georgina milczą, skutecznie trzymając wszystkich w niepewności.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zaręczyli się?!

To nie pierwszy raz, kiedy pojawiły się plotki o zaręczynach pary. O tych pisano już w listopadzie 2018 roku, kiedy Georgina wrzuciła na Instagram Stories zdjęcie luksusowego pierścionka zaręczynowego marki Cartier. Wtedy mówiło się jednak, że był to ruch mający ocieplić wizerunek Ronaldo oskarżonego o gwałt przez Kathryn Mayorgę. Z kolei rok później pisano, że zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia miała mieć miejsce w Maroku i zaogniła spekulacje na temat orientacji seksualnej portugalskiego zawodnika, które trwają od lat. Ciągle pojawiają się głosy, że Georgina Rodriguez jest jedynie przykrywką.


Cristiano Ronaldo zmienia swoje hotele w szpitale? To fake news >>>
 

Georgina i zawodnik Juventus F.C. zaczęli spotykać się jesienią 2016, co ciekawe tuż po tym, jak w mediach pojawiła się informacja, jakoby piłkarza łączyło coś z marokańskim kickbokserem, Badrem Harim. - Pierwszy raz spotkaliśmy się w salonie Gucci, gdzie pracowałam jako asystentka sprzedaży. Kilka dni później spotkaliśmy się ponownie, na imprezie innej marki. Wtedy mogliśmy porozmawiać w luźnej atmosferze, poza moim środowiskiem pracy. Dla nas była to miłość od pierwszego wejrzenia – mówiła Georgina w wywiadzie dla włoskiej edycji magazynu ELLE.

Publicznie Cristiano Ronaldo i jego ukochana zadebiutowali w styczniu 2017 roku. Kilka miesięcy później, w listopadzie na świat przyszła ich córka, Alana Martina, natomiast w czerwcu Ronaldo został ojcem bliźniaków – Mateo i Evy, które urodziła surogatka. Podobnie zresztą, jak najstarszego syna byłego piłkarza Realu Madryt, Cristiano Ronaldo Jr.


Najgorętsze śluby gwiazd… do których nigdy nie doszło. Brad Pitt i Gwyneth Paltrow, Johnny Depp i Winona Ryder oraz wiele więcej par, które odwołały ślub >>>