Cameron Diaz postanowiła zrezygnować z aktorstwa – taką informacją podzieliła się z mediami przyjaciółka aktorki, Selma Blair, znana m.in. z Hellboy i Szkoły uwodzenia.

Selma wyznała, że Cameron Diaz powiedziała, że ma dość i chce więcej czasu poświecić swojemu mężowi, którym jest Benjim Maddenem – wokalista zespołu Good Charlotte. Para pobrała się w 2015 roku.

Wspominałyśmy udział w Ostrożnie z dziewczynami. Pomyślałam, że świetnie byłoby stworzyć kontynuację, ale Cameron stwierdziła, że skończyła z aktorstwem. Powiedziała wprost, że ma dość. Wygląda na to, że prowadzi naprawdę udane życie. Nie wiem, co musiałoby się wydarzyć, aby wróciła do pracy. Jest szczęśliwa

W mediach zawrzało. Fani aktorki nie kryli rozczarowania i nie mogli pogodzić się z decyzją swojej idolki. Okazało się jednak, że informacja dotycząca zakończenia kariery przez Cameron Diaz była tylko (mocno nieudanym) żartem Selmy Blair. Aktorka opublikowała krótkie sprostowanie na swoim Twitterze.

Wiadomość z ostatniej chwili! Ludzie, proszę, żartowałam podczas tego wywiadu. Cameron Diaz nie przechodzi na żadną emeryturę! Co więcej: ja przechodzę na emeryturę z bycia rzecznikiem prasowym Cameron Diaz

Odetchnęłyśmy z ulgą, kiedy okazało się, że Diaz nie planuje jeszcze emerytury. Byłoby szkoda, gdyby gwiazda Maski, Sposobu na blondynkę, czy kultowych Aniołków Charliego zrezygnowała z aktorstwa. Warto także wspomnieć, że Cameron Diaz wcale nie zaczynała swojej kariery jako aktorka. Świat usłyszał o niej po raz pierwszy w latach 90’, kiedy pracowała jako modelka.

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé i Jay-Z na koncercie w Polsce! Znamy datę i miejsce >>>

Ostatni raz aktorka pojawiła się na ekranie w 2014 roku. Mamy nadzieję, że wkrótce skończy swoją kilkuletnią przerwę i ujrzymy ją w nowych produkcjach.