Sławomir ewidentnie trafił w gusta muzyczne wielu Polaków, czemu dowodzi fakt, że jego zeszłoroczny utwór Miłość w Zakopanem zyskał miano najpopularniejszej piosenki na YouTubew 2017 roku.

Teraz do sieci trafił kolejny teledysk gwiazdy rock polo do jego najnowszej piosenki o bardzo dwuznacznym tytule – Ty Mała Znów Zarosłaś. Chciałybyśmy was jednak uspokoić (chociaż może dla niektórych będzie to niemałe rozczarowanie), ponieważ piosenka opowiada o zielonej trawie, która odrasta na wiosnę. W klipie pojawia się Sławomir, jego żona – Magdalena, która poza tym, że jest jego partnerką życiową, towarzyszy mu również na scenie, a także grono ich wspólnych przyjaciół.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir to nowy król disco-polo? Te liczby mówią same za siebie! >>>

Piosenka Ty Mała Znów Zarosłaś okazał się hitem i ma poważne szanse na powtórzenie sukcesu utworu Miłość w Zakopanem. Teledysk w niecałą dobę obejrzało już grubo ponad 700 tysięcy internautów, a to dobrze wróży.

Sławomir, który dla wielu jest dość kontrowersyjnym artystą, a dla innych prawdziwym idolem, z pewnością nie osiada na laurach. Słuchaliście już jego najnowszej piosenki? Jak Wam się podoba?