Nie od dziś wiadomo, że Jay-Z i Beyoncé nie mają problemu z tym, żeby zabierać Blue Ivy "na salony". Córka artystów, którzy już 30 czerwca wystąpią przed polską publicznością, do tej pory pojawiła się w towarzystwie rodziców m.in. na gali Grammy czy MTV Video Music Awards. A ostatnio państwo Carter postanowili pokazać 6-letniej córce, jak wygląda Wearable Art Gala, podczas której miała miejsce licytacja, prowadzona zresztą przez babcię dziewczynki, Tinę Knowles.

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian pokazała Chicago West na Instagramie – tym razem bez filtra!

Blue Ivy do tego stopnia spodobała się ta impreza, że dość aktywnie zaczęła w niej uczestniczyć. Co więcej, doszło do tego, że przejęła od swojego taty tabliczkę z numerkiem i próbowała zgarnąć dla siebie akrylowy obraz Sidneya Poitiera za 19 tysięcy dolarów! W pewnym momencie interweniować musiał już sam Jay-Z, próbując dosłownie wyrwać córce tabliczkę, ale bez efektu! Na szczęście szybko zareagował inny uczestnik aukcji, aktor Tyler Perry, któremu udało się przebić ofertę Blue Ivy i kupił dzieło za 20 tysięcy dolarów. 

Myślicie, że raper odetchnął wtedy z ulgą? Nic z tych rzeczy! Jay-Z potwierdził, iż Blue Ivy jest absolutnie jego oczkiem w głowie i zgodził się, aby wylicytowała ona inne, nieco tańsze dzieło. Ostatecznie 6-latka opuściła wydarzenie z okazem wartym 10 tysięcy dolarów. Swoja drogą, skoro 6-letnia Carterówna już w tym wieku ma tak lekką rękę do pieniędzy, aż strach pomyśleć, co będzie za kilka lat... Nagranie z udziałem córki Jaya-Z i Bey oczywiście szybko stało się hitem w sieci, dzięki czemu możecie je zobaczyć poniżej!