Daisy Dream Twinkle Marc Jacobs to zwiewna kompozycja bujnych nut kwiatowych i soczystych owoców. Zapach otwiera się gwałtownie nutą czarnej wiśni i świeżych białych kwiatów, które przenikają się wzajemnie i wywołują wrażenie wiosennej świeżości. W nucie głębi mus z jagód tworzy apetyczną bazę, która długo wybrzmiewa na skórze.

Powstałe z inspiracji migoczącą oazą, gdzie słońce błyszczy, a woda się mieni – Daisy Twinkle Editions to nowe interpretacje klasycznego tercetu Daisy: Daisy, Daisy Eau So Fresh i Daisy Dream.

Daisy Marc Jacobs Twinkle Edition

Podnoszący na duchu bukiet nut kwiatowych i owocowych – Daisy Twinkle otwiera się gwałtownie soczystym aromatem dzikich jagód połączonych z liśćmi fiołka. Ciepłą i zmysłową bazę zapachu określają promienne i kremowe nuty drzewne

Daisy Marc Jacobs Eau So Fresh Twinkle Edition

Wibrujący i zaskakujący zapach Daisy Eau So Fresh Twinkle promieniuje musującą kompozycją soczyście owocowych i delikatnie kwiatowych nut. Malina przeplata się w nucie serca  z kwiatem fiołka i kwieciem dzikiej róży, tworząc kojący aromat. Likier z czarnej porzeczki wieńczy nutę głębi zmysłowym finiszem.

Daisy Dream Marc Jacobs Twinkle Edition               

Daisy Dream Twinkle to zwiewna kompozycja bujnych nut kwiatowych i soczystych owoców. Zapach otwiera się gwałtownie nutą czarnej wiśni i świeżych białych kwiatów, które przenikają się wzajemnie i wywołują wrażenie wiosennej świeżości. W nucie głębi mus z jagód tworzy apetyczną bazę, która długo wybrzmiewa na skórze.