James Bond został po raz kolejny ojcem! Daniel Craig i Rachel Weisz powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, dziewczynkę. Nie jest to jednak pierwszy potomek Craiga, który pracuje obecnie nad 25. filmem o Agencie 007 oraz aktorki, niedawno widzianej choćby w obrazie Nieposłuszne

Daniel Craig po raz kolejny został ojcem

Rachel Weisz i znany z roli Jamesa Bonda Daniel Craig wychowują wspólnie potomstwo z ich poprzednich związków. Weisz ma 12-letniego syna Henry'ego z jej poprzedniego małżeństwa z reżyserem Darrenem Aronofskym. Natomiast Craig jest już ojcem 26-letniej Elli, owocem związku z Fioną London. Para, która jest małżeństwem od 2011 roku, zdecydowała się na kolejnego członka rodziny w dość późnym wieku. Rachel ma 48 lat, a Daniel 50. Kiedy jednak okazało się, że aktorka spodziewa się córeczki, oboje nie kryli radości, o czym Rachel powiedziała na początku roku w wywiadzie dla The New York Times. „Daniel i ja jesteśmy tacy szczęśliwi. Będziemy mieć małego człowieka. Nie możemy się doczekać, by poznać jego lub ją", gdyż wówczas nie wiadomo było jeszcze, jakiej płci będzie pierwsze wspólne dziecko pary. 

Aktorka w trakcie ciąży unikała pokazywania się publicznie i wspólnie z mężem starali się zachować ten wyjątkowy okres ciąży dla siebie i swoich bliskich. Ostatni raz wspólnie publicznie widziana była w kwietniu w Nowym Jorku, kiedy wyszło na jaw, że Rachel Weisz jest w ciąży. Od tamtej pory aktorzy przebywali cały czas w Stanach Zjednoczonych. Istnieje zatem spore prawdopodobieństwo, że dziewczynka przyszła na świat w USA i tym samym zyskała podwójne obywatelstwo, amerykańsko-brytyjskie. 

ZOBACZ TAKŻE: Ślub Chiary Ferragni i Fedeza: wszystko, co powinniście wiedzieć. Data, miejsce, suknia ślubna, goście