Zadebiutował singlem Biegnijmy w 2013 roku. Niedługo potem wydał swój pierwszy album 9893, który wspiął się na szczyty list przebojów. Od tamtej pory kariera Dawida Kwiatkowskiego potoczyła się w błyskawicznym tempie, a jego popularność stale rośnie,. 21-latka okrzyknięto nawet „polskim Justinem Bieberem”. Muzyk ma na koncie 4 płyty, występ w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Jest również właścicielem marki odzieżowej #9893. Dawid organizuje także od kilku lat obozy muzyczne dla swoich fanów. Od momentu wydania debiutanckiego albumu jest aktywny zawodowo, a jego życie jest bardzo intensywne. Udziela się również w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. To właśnie tam poinformował fanów o tym, że powstaje film dokumentalny o jego życiu.

W tym roku kończymy prace nad filmem dokumentalnym. Dokument o mnie, moim życiu, dorastaniu, pracy, znajomych, wszystkim. Przez ostatnie 4 lata moje życie jest filmowane praktycznie 24/7, mamy setki nagranych godzin, tysiące zdjęć i dziesiątki historii. Pora to złożyć w całość. 

Dawid Kwiatkowski dodał, że to będzie bardzo osobista produkcja, która pokaże nie tylko jego zawodową stronę, ale i życie prywatne. Artysta nie podał dokładnej daty premiery, ale zdradził, że odbędzie się ona jeszcze w tym roku. Film dokumentalny będzie dostępny zarówno w kinach, jak i w internecie. Jesteśmy bardzo ciekawi tego materiału! Obejrzycie film o Dawidzie Kwiatkowskim?

 

UUWWAAAGGGA! OFICJALNIE. W tym roku kończymy prace nad filmem dokumentalnym. Dokument o mnie, moim życiu, dorastaniu, pracy, znajomych, wszystkim. Przez ostatnie 4 lata moje życie jest filmowane praktycznie 24/7, mamy setki nagranych godzin, tysiące zdjęć i dziesiątki historii. Pora to złożyć w całość. Premiera w tym roku. W kinach i internecie. x /// Do ekipy mojego managementu - With The Band - oficjalnie dołącza Piotr Balicki, reżyser teledysku do mojego najnowszego singla "Jesteś". To właśnie on przez następne miesiące będzie moim cieniem. Towarzyszył nam będzie w pracy, jak i w życiu prywatnym. To będzie bardzo osobisty film. Odkrywający wiele i pozwalający pokazać to, co do tej pory widziało niewiele osób - moje prywatne życie. x PRODUCENT: DAWID KWIATKOWSKI / IGOR PILEWICZ / WITH THE BAND x REŻYSERIA: PIOTR BALICKI x KAMERA & MONTAŻ: SZYMON ŹRÓDŁOWSKI / WOJCIECH TRUSEWICZ fot.: HEFAL

Post udostępniony przez Dawid Kwiatkowski (@kwiatkowsky) Sty 27, 2018 o 3:54 PST