Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, a każdy jego nowy projekt – czy to ten muzyczny, filmowy (Dawid wyprodukował film (Nie)znajomi, polską odpowiedź na włoską produkcję Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie) czy podcastowy (nagrał też serię podcastów razem z dziennikarzem Radkiem Kotarskim) jest szeroko komentowany. Obecnie jednak uwagę fanów i internautów skupiło coś zupełnie innego, a mianowicie nowy look Dawida. Piosenkarz ma bowiem zupełnie nową, dość niespodziewaną fryzurę. 

Dawid Podsiadło ma nową fryzurę! Pasuje mu?

Kilka dni temu Dawid Podsiadło wystąpił podczas Open’er Park powered by Orange w Gdyni, czyli nieco zmodyfikowanej, czyli dostosowanej do pandemicznej rzeczywistości kolejnej edycji Open’er Festival. Ci, którzy mieli okazję posłuchać i zobaczyć go na żywo na pewno zwrócili na to, jak wokalista obecnie wygląda. A ich uwagę z pewnością skupiła fryzura… na czeskiego piłkarza. Komentującym ten fakt w sieci fanom skojarzyła się również z młodym Krzysztofem Krawczykiem, Zenkiem Martyniukiem i Baltazarem Brattem z animacji Gru, Dru i Minionki. A wam, kogo przypomina Dawid w tym wydaniu? 


Charakterystyczne długie włosy z tyłu, krótka grzywka i wygolone boki to efekt zabawy wizerunkiem, na jaki Dawid Zdecydował się jeszcze przed nagraniem teledysku do tegorocznego hitu Męskiego GraniaCiebie też, bardzo (możecie obejrzeć poniżej!), w który pojawia się obok Darii Zawiałow i Vito Bambino. Już tam można bowiem zobaczyć, jak prezentuje się w odmienionej wersji, choć nadal z wąsami, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Jeśli więc oglądając klip myśleliście, że Dawid i jego fryzura typu mullet, kojarząca się mocno z latami 80., powstała tyko na potrzeby nagrania wideo, wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak długo Podsiadło zdecyduje się przekonywać nas do swojego nowego image’u. Dacie mu szansę?