Okazuje się, że Dawidowi Podsiadle spodobało się koncertowanie na stadionach. Po sukcesie, jakim był występ na stadionie PGE Narodowy, jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce postanowił pójść o krok dalej. Pod koniec ubiegłego roku zapowiedział, że zagra dwa wyjątkowe koncerty – na Stadionie Energa Gdańsk i na Stadionie Wrocław. Pisałyśmy o tym TUTAJ. Dawid Podsiadło lubi zaskakiwać swoich fanów. Jeżeli należycie do tego grona, mamy dla was dobrą wiadomość. Dawid Podsiadło zagra jeszcze jeden koncert na stadionie, a konkretnie na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

Dawid Podsiadło zapowiedział największy koncert w swojej karierze!

Bilety na koncerty w Gdańsku i Wrocławiu wyprzedały się w ciągu jednego dnia. Ogromne zainteresowanie fanów sprawiło, że Dawid Podsiadło postanowił wystąpić jeszcze raz – koncert, który odbędzie się na Stadionie Śląskim będzie ostatnim w 2020 roku. Wydarzenie zaplanowano na 7 czerwca (zapiszcie tę datę w kalendarzu!). Natomiast sprzedaż biletów na wydarzenie ruszy 27 lutego o godz. 11:00. Będą one dostępne na stronie eBilet.pl/podsiadlo. Warto jednak wspomnieć, że użytkownicy platformy Allegro będą mogli kupić wejściówki dobę wcześniej, bo 26 lutego, również od godz. 11:00.

Boicie się, że nie zdążycie kupić biletów na koncert Dawida Podsiadły w Chorzowie? Nie ma takiej potrzeby! Wokalista chciałby uspokoić swoich fanów. Tym razem biletów nie powinno zabraknąć – mówi. Skąd takie przekonanie? Otóż koncert na Stadionie Śląskim będzie największym w karierze Dawida Podsiadły! Takiego wydarzenia nie możecie przegapić.

Dawid Podsiadło jedzie w trasę koncertową „Leśna Muzyka”! Dochód przeznaczy na pomoc Australii >>>