Demi Lovato ma za sobą ciężki okres! Wszystko wskazuje jednak na to, że wokalistka poradziła sobie z zaburzeniami odżywiania, uzależnieniem od alkoholu i problemem narkotykowym, a przebyta przez nią terapia przynosi upragnione efekty. W marcu dowiedzieliśmy się natomiast, że Demi Lovato rozstała się ze swoim partnerem – Alexandrem Levy’m. Para spotykała się przez kilka miesięcy. Jaki był powód zakończenia ich związku? Zagraniczne media podały wtedy, że Demi Lovato nie czuła wsparcia ze strony swojego ówczesnego partnera. Musiało być jej ciężko. Ale wygląda na to, że gwiazda znowu odżyła!

Demi Lovato ma nowego chłopaka! Zobaczcie urocze zdjęcie pary

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Demi Lovato znowu jest szczęśliwa. A do tego zakochana! Dzisiaj rano wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim nowym chłopakiem - Austinem Wilsonem. W poście czytamy wymowne moja miłość... . Widać, że łączy ich wyjątkowe uczucie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My ...

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato) Lis 12, 2019 o 10:56 PST

Niezwykle urocze zdjęcie „wrzucił” również Austin Wilson. Opisał je w niemalże ten sam sposób, co jego nowa dziewczyna. Post możecie zobaczyć poniżej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My Love

Post udostępniony przez (@austingwilson) Lis 12, 2019 o 11:03 PST

Demi Lovato opublikowała zdjęcie z nowym chłopakiem. Kim jest Austin Wilson?

Austin Wilson, a właściwie Austin Gaetano Wilson, urodził się 25 maja 1994 roku. Pochodzi z Santa Monici w stanie Kalifornia. Nowy chłopak Demi Lovato od kilku lat spełnia się w roli profesjonalnego modela. Co więcej, zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go blisko 100 tysięcy osób. Część z was na pewno kojarzy ojca Austina Wilsona. Jest nim bowiem George Wilson, czyli legendarny skater.

Demi Lovato dodała zdjęcie w kostiumie kąpielowym i opublikowała szczery wpis w duchu body positive >>>