Ostatnie miesiące były dla Demi Lovato bardzo trudne. Wokalistka w połowie lipca trafiła do szpitala w wyniku przedawkowania narkotyków. 26-letnią gwiazdę znaleziono nieprzytomną w jej posiadłości na Hollywood Hills, skąd natychmiast przewieziono do szpitala w Los Angeles. Demi po kilku godzinach odzyskała przytomność, o czym dowiedzieliśmy się dzięki jej rodzinie. Bliscy wokalistki wydali oficjalne oświadczenie, w którym odnieśli się także do nieprawdziwych informacji podawanych przez niektóre media. Według kilku zagranicznych serwisów, w domu gwiazdy nie znaleziono żadnych narkotyków, a po wybudzeniu 26-latka odmówiła sanitariuszom ujawnienia, co wzięła. Podobno była to metamfetamina. Demi od lat borykała się z problemem narkotykowym. Mimo, że uczęszczała na terapię, nie ukończyła jej. Ostatnie wydarzenia doprowadziły do tego, że artystka znowu znalazła się pod okiem ekspertów. I wszystko wskazuje na to, że efekty współpracy Lovato z lekarzami i terapeutami są bardzo zadowalające. 

Fani Demi Lovato zaśpiewali jej piosenkę „Sober” w miejscu odwołanego koncertu >>>

Demi Lovato opublikowała pierwsze zdjęcie po przedawkowaniu. Jak wygląda?

Wczoraj na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, po którym widać, że Demi Lovato czuje się o wiele lepiej. Ujęcie zostało wykonane przy urnie wyborczej, w ramach odbywających się w Stanach Zjednoczonych wyborów do Kongresu. Wokalistka, podobnie, jak wiele innych znanych osób, poczuła obowiązek podzielenia się z fanami faktem, że wypełniła swój obywatelski obowiązek. 

Jestem wdzięczna, że mogłam być w domu na czas głosowania. Jeden głos może coś zmienić, więc upewnijcie się, że Wasz głos jest słyszalny” - napisała obok zdjęcia Demi Lovato.

Najnowsza publikacja na instagramowym profilu Demi Lovato zebrała na ten moment ponad 5,5 miliona polubień oraz mnóstwo komentarzy. Bez względu na to, że zdjęcie miało polityczny wydźwięk, najwierniejsi fani gwiazdy doceniają sam fakt, że ich idolka opublikowała coś po tak długiej przerwie. Wśród wpisów followersów Demi pojawiły się bardzo ciepłe słowa. Niektórzy napisali, że są ogromnie dumni z wokalistki, inni, że miło widzieć ją taką piękną i szczęśliwą. Oczywiście, tych uszczypliwych też nie zabrakło, jednak w zdecydowanej mniejszości. 

Demi Lovato przerwała milczenie. Gwiazda opublikowała wzruszający list do fanów >>>

Demi Lovato ma nowego chłopaka? Kim jest nowy ukochany wokalistki?

Być może fakt, że Demi Lovato jest w tak dobrej kondycji, bierze się stąd, że piosenkarka ponownie może być zakochana. W sieci krążą zdjęcia, na których widać wokalistkę w towarzystwie pewnego blondyna. I wcale nie tajemniczego, bo po kadrach opublikowanych przez serwis TMZ opublikował kadry, na których widać, jak dwójka trzyma się ręce, można bez problemu rozpoznać mężczyznę. To projektant Henri Alexander Levy. Jego projekty noszą takie gwiazdy, jak choćby Sofia Richie czy Kanye West. Co ciekawe, konto jego marki na Instagramie jest prywatne, więc designer niechętnie dzieli się ze wszystkimi zarówno swoją działanością, a tym bardziej życiem prywatnym. 

Niewykluczone, że wspólna kolacja w restauracji Matsuhisa w Beverly Hills, to czysto przyjacielskie spotkanie. Warto również przypomnieć, że Demi Lovato od jakiegoś czasu nie kryje się już ze swoją biseksualnością. Artystka ma na koncie związki z mężczyznami, m.in. Joe'em Jonasem czy Luke'emRockholdem, ale ostatnie doniesienia w kwestii życia uczuciowego Demi, dotyczyły głównie kobiet - Lauren Abedini oraz JoJo Gomez

Selena Gomez o przedawkowaniu narkotyków przez Demi Lovato. Jej słowa Was wzruszą >>>