Zimą Roboty Ręczne zachęcają nas do noszenia ciepłych swetrów, czapek, opasek czy szalików, wykonanych z najwyższej jakości wełny, które nie tylko możemy zamówić na wymiar, ale również spersonalizować pod kątem wymarzonego fasonu, koloru i detali. Ale także latem wśród propozycji brandu założonego przez Martę Iwaninę-Kochańską znajdzie się coś dla zwolenników ręcznie tworzonych ubrań i dodatków. W tym sezonie to przede wszystkim szydełkowe bikini, sukienki z ciekawymi wycięciami, topy odsłaniające plecy czy body, m.in. w wersji z modnymi rozszerzanymi rękawami.

W ofercie marki pojawiły się też absolutne nowości. To białe bawełniane T-shirty z haftem, których bohaterem został doskonale znany sympatykom projektów z metką Roboty Ręczne - kot Myszon, oraz dodatki w postaci wiklinowych koszyków inspirowanych stylem Jane Birkin. Dostępne w różnych rozmiarach, możemy zabrać na plażę, zakupy, spacer, ale równie dobrze sprawdzą się po prostu jako element codziennej i wieczorowej letniej stylizacji.

Wszystko to oglądamy w pięknej kampanii, idealnie oddającej beztroski wakacyjny klimat. Autorem zdjeć jest Marek Ogień, stylizacje przygotowała Marta Siniło, a przed obiektywem stanęła Zuzanna Ludwig.