Na pewno pamiętacie aferę z udziałem Deynn, jej narzeczonego, Daniela Majewskiego oraz siostry fit blogerki, która wybuchła około trzy miesiące temu. Jeżeli chcecie sobie odświeżyć całą historię, to więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Deynn i Majewski zniknęli całkowicie z social mediów, ale jeszcze zanim to nastąpiło, ogłosili, że mają zamiar wrócić w wielkim stylu. Tak, jak zapowiedzieli – tak zrobili! Wielki come back miał miejsce wczoraj, kiedy jedna z najpopularniejszych par polskiej blogosfery dodała zdjęcia na swoje instagramowe profile. Z fotek oraz InstaStories wynika, że Deynn i Majewski przebywają aktualnie w Stanach Zjednoczonych i wiodą szczęśliwe, beztroskie życie.

ZOBACZ TAKŻE: Quebonafide ma nową dziewczynę! To młoda piosenkarka

Dzisiaj Deynn wrzuciła kolejne zdjęcie na swojego Instagrama, z którego jasno wynika, że para powiedziała sobie sakramentalne TAK i od jakiegoś czasu są małżeństwem. Zmieniła także nazwisko w biogramie swojego profilu na Marita Sürma-Majewska. Po zniknięciu zakochanych z mediów społecznościowych, zaczęły krążyć po sieci plotki, mówiące o rzekomym rozstaniu pary. Okazały się jednak totalną nieprawdą - Deynn i Majewski ewidentnie są w sobie nadal bardzo zakochani i żyją w szczęśliwym związku.