Deynn to księżniczka polskiego Instagrama i królowa Snapchata. Na Instagramie Deynn ma ponad milion (!) fanów, a na Snapchacie jest jedną z najczęściej obserwowanych osób publicznych w Polsce. Twarz Deynn na okładce miesięcznika "Joy" sprawiła, że prawie cały nakład wydania został wyprzedany w przeciągu kilku dni i przyszykowano dodruk. Zapowiedziana na wrzesień książka blogerki, zaledwie w ciągu godziny wskoczyła na 1. miejsce rankingu Empik Top100 najlepiej sprzedających się pozycji w tym roku! A jest dostępna dopiero w przedsprzedaży. Popularność blogerki i pasjonatki fitnessu musi być więc naprawdę ogromna! Na tyle duża, że ją i jej chłopaka - Daniela Majewskiego, do swojego programu zaprosił Kuba Wojewódzki. Nie każdy jednak wciąż wie, kim jest Deynn, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam nieco jej osobę. Dowiedzcie się więcej o superpopularnej dwudziestopięciolatce, czyli niekwestionowanej carycy social mediów. Kim jest? Co osiągnęła Deynn? Kim są jej fani? I dlaczego wzbudza aż takie kontrowersje? Wyjaśniamy wszystko poniżej.

POLECAMY: DEYNN I MAJEWSKI Mamy ich STARE ZDJĘCIA! Nie zawsze mogli pochwalić się mięśniami... [GALERIA]

Deynn, a dokładniej Marita Sürma, ma 25 lat i pochodzi ze Świdwina, ale w wieku 19 lat zamieszkała sama w Poznaniu. Edukację przerwała po gimnazjum, a już pracując, ukończyła liceum dla dorosłych. Wtedy właśnie założyła modowego bloga, który stopniowo zyskiwał popularność. Jednak moda okazała się nie być jej największa pasją. Otóż w pewnym momencie swojego życia Marita postanowiła poprawić sylwetkę i kupiła karnet na siłownię. Tam poznała swojego narzeczonego, trenera Daniela Majewskiego. Razem prowadzą kanał na YouTubie Deynn&Majewski oraz bloga, na którym pokazują codzienny, aktywny tryb życia i doradzają swoim obserwatorom w kwestii fitnessu. 

ZOBACZ TEŻ: DANIEL MAJEWSKI kim jest chłopak Deynn? To nie tylko znany trener, ale też...

Deynn zakochała się w Danielu na zabój. Majewski oświadczył się Deynn ledwie po trzech miesiącach związku, a jego wybranka powiedziała "tak", relacjonując całe wydarzenie na Snapchacie. Warto wspomnieć, że Deynn jest obecnie drugim co do popularności użytkownikiem aplikacji Snapchat w Polsce (ogląda ją 271 tys. osób). Nic dziwnego, w końcu pokazuje na nim nawet najbardziej prywatne sytuacje ze swojego życia. Również te mało przyjemne: na przykład płacze i przeprasza publicznie swojego chłopaka w social mediach. Portale internetowe mają wówczas używanie, ale Deynn... wzrasta liczba followersów! Jej popularność rośnie, choć sporo znanych osób jawnie z niej szydzi - wyśmiewa ją Karolina Korwin Piotrowska i wiadomo też, że sympatią do blogerki fitness nie pała najpopularniejsza polska blogerka modowa - Maffashion. Używanie z Deynn maja też popularne portale plotkarskie.

Deynn zdaje się jednak nie przejmować płynącą zewsząd krytyką. Zdjęcia ukazujące proces przemiany swojego ciała, swoje sztuczne piersi, powiększone usta i dorysowane piegi chętnie pokazuje na Instagramie, gdzie ma milion obserwujących. Deynn otwarcie przyznaje się do wszystkich poprawek estetycznych i operacji plastycznych.

Kulminacyjnym punktem w karierze Deynn, poza oczywiście wspomnianą okładką magazynu "Joy", była współpraca z koncernem Coca Cola. Wizerunek blogerko-trenerki pojawił się na puszkach Coca Coli Zero razem z innymi najpopularniejszymi blogerkami: Maffashion i Littlemooonster96. Był to zapewne największy przełom w karierze fit blogerki, jednak nie wszystkim się to spodobało. Fani komentowali, że nie można jednocześnie promować zdrowego stylu życia i reklamować napój wypełniony słodzikami. Co na to Deynn? Nie miała z tym większego problemu.

ZOBACZ: Deynn i Daniel Majewski przez 6 godzin podpisywali swoją książkę. Na premierę przyszły tysiące fanów! [FOTO]

Deynn, mimo że budzi wielkie kontrowersje i ma pokaźną rzeszę antyfanów, ma też ogromne grono zwolenników - nie przejmuje się więc hejterami, zostawiającymi niepochlebne komentarze pod jej zdjęciami czy filmami. Nie każdy jest w stanie pojąć fenomenu Deynn. Nie każdy akceptuje też jej wielką popularność, która nieprzerwanie rośnie. Dziennikarka i komentatorka mediów Karolina Korwin Piotrowska na wiadomość o rekordowej sprzedaży magazynu z Deynn na okładce, zamieściła na swoim facebookowym profilu krótki komentarz: " #rakmózgu #czasumierać". Nie przebiera w słowach, wypowiadając się o nowej ulubienicy nastolatek. Nie jest jednak tak, że Korwin Piotrowska krytykuje wszystkich aktywnych użytkowników Snapchata czy Instagrama - przecież jest fanką Dawida Kwiatkowskiego, którego zaprosiła nawet do Magla Towarzyskiego. Ale Deynn dziennikarka raczej nie będzie promować...

Niektórzy zarzucają Deynn, że próbowała zwiększyć swoją popularność, wdając się w konflikt z Julią Kuczyńską, znaną jako Maffashion. Deynn powiedziała na swoim Snapchacie:

Maffashion nie jest typem człowieka, z którym chciałabym się zadawać [...] Nie znam tej kobiety!

Maffashion próbę stworzenia konfliktu ucięła krótko na Instagramie, ale wizerunek fitblogerki został naruszony. 

Wiele ludzi wytyka zarówno Deynn, jak i jej chłopakowi, nieelegancki sposób, w jaki odpowiadają na komentarze, czy też wątpliwe "złote myśli", jakimi się dzielą na portalach społecznościowych. Oboje nie przebierają w słowach, w ich wypowiedziach nie brakuje też przekleństw. "Ścierwo trzeba szybko tępić" czy "Ale wy wszyscy macie gówno pod włosami" mogą faktycznie oburzać obserwatorów i świadczyć o barku klasy, jaki zarzuca się fit parze. 

Ostatnio razem ze swoim narzeczonym Deynn zorganizowała Wielki Trening w Katowicach dla wszystkich swoich fanów oraz zapowiedziała premierę książki, która zaledwie w godzinę wskoczyła na 1. miejsce rankingu Empik Top100 najlepiej sprzedających się pozycji, mimo że jej premiera zapowiedziana jest dopiero na wrzesień!

Czyżby aspirowała do roli Ewy Chodakowskiej i Ani Lewandowskiej? I czy jej popularność prześcignie sławę królowych polskiego fitnessu? To się zapewne wkrótce okaże. 

We wtorek, 5 września Deynn i Majewski wystąpią w programie Kuby Wojewódzkiego. Będzie to debiut telewizyjny pary, która do tej pory odrzucała wszystkie zaproszenia do śniadaniówek i innych tego typu programów. Czy będą tak samo wulgarni na antenie, jak w codziennym życiu i social mediach? Będziecie oglądać?

A Wy zaliczacie się do fanów Deynn?