Tak, to już dziś! Dla niektórych ostatni dzień października, dzień jak co dzień, ale dla sporej grupy osób jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku. Ci nie będący w temacie znajdą w internecie na pęczki podpowiedzi dotyczących przebrania na halloween last minute. Za to prawdziwi znawcy tematu mają swoje kreacje gotowe od tygodni. Przemyślane i pieczołowicie przygotowane (bo wielokrotnie ich stworzenie wymaga nie lada zdolności i poświecenia, o czasie nie wspominając) czekają na swój wieczorny debiut.

Halloween 2018: najlepsze przebrania gwiazd. Jak świętowali m.in. Harry Styles, John Legend i Noah Centineo?

Najlepsze przebranie na Halloween 2018

Ale choć świętowanie zaczyna się po zapadnięciu zmroku, już teraz z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, do kogo należy laur zwycięstwa jeśli chodzi o halloweenowe przebranie 2018! Na instagramach gwiazd i wszelkiej maści celebrytów od samego rana pojawiają się zajawki stylizacji, a niektórzy publikują cale looki.

Marita Sürma Majewska czyli Deynn pokazała, jak będzie świętować ten najstraszniejszy dzień w roku i trzeba przyznać, że zrobiła to z przytupem! Jej charakteryzacja skomponowana z trzech kolorów: czerni, bieli i oczywiście czerwieni nie tylko przyciąga wzrok, ale też czyni ją całkowicie nie do poznania. Biała peruka zwieńczoną koroną z róż jest oprawą dla pokaleczonej twarzy: z oczu płyną krwiste łzy, a z podkreślonych ciemną czerwienią ust wystają wampirze kły. Słowa słowami, ale to trzeba zobaczyć!

Z relacji zamieszczonej przez blogerkę na Insta Stories wynika, że efekt końcowy jest bardziej dziełem przypadku, niż przemyślanej strategii i narodził się spontanicznie.

Cały makeup to spontan. Nie miałam koncepcji, co chcę. Miało być lekko i delikatnie… Wyszło jak zawsze.

No, Marita, chyba się trochę nie doceniasz! Nasze pozytywne zaskoczenie podziela ponad 100 tysięcy z miliona foloowersów Deynn, wiec chyba coś w tym jest. Zgodzicie się, że Deyn w wampirzym przebraniu na Halloween 2018 to najlepsze, co dziś zobaczycie?

Makijaż na Halloween 2018– jakie trendy będą dominować w tym roku?

Zobacz także: