Jak donoszą zagraniczne media, Disney planuje otworzyć w jednym ze swoich parków rozrywki pizzerię inspirowaną Planetą Pizzy z kultowej animacji Toy Story! Nie jest to jeszcze oficjalna informacja, ale wszystkie fakty wskazują na to, że bajkowa restauracja rzeczywiście powstanie!

Wyjątkowa pizzeria miałaby się otworzyć w parku Disneyland’s Tomorrowland, czyli w miejscu, w którym aktualnie znajduje się restauracja Redd Rockett’s Pizza Port. Oprócz wystroju, zmieniona byłaby także nazwa miejsca -na Alien’s Pizza Planet - A Better Place. Jak miałaby wyglądać nowa pizzeria rodem z Toy Story? Otóż, swoim wystrojem ma nawiązywać do samej animacji, ale przede wszystkim do Planety Pizzy, gdzie Buzz i Woody spotkali kosmitów, nazywanych również Małymi Zielonymi Ludźmi. Motywem przewodnim mieliby być właśnie kosmici oraz ich świat.

ZOBACZ TAKŻE: Te księżniczki Disneya łączy jeden zaskakujący element. A właściwie jego brak!

Mówi się, że otwarcie nowej pizzerii planowane jest na 13 kwietnia tego roku (a to znaczy, że za mniej niż miesiąc!), ale uwaga, kosmiczny wystrój może być tymczasowy. Jeżeli dowiemy się czegoś więcej o tym kolejnym wyjątkowym miejscu, na pewno Was o tym poinformujemy! Stay tuned!