Kochacie filmyDisneya? Lubicie śpiewać? A może po prostu szukacie pomysłu na miły wieczór w gronie przyjaciół? Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedzieliście twierdząco, to mamy dla was dobrą wiadomość - do sprzedaży właśnie trafiła Disney Song Challenge, czyli gra, którą zachwycą się wszyscy fani produkcji Disneya.

Zadaniem nietypowej planszówki jest sprawdzenie wiedzy graczy na temat największych hitów Disneya. Głównym elementem gry Disney Song Challenge jest 90 kart z postaciami znanymi z filmów oraz programów telewizyjnych Disneya, które są kolejno brane z talii. Pierwszy gracz, który podskoczy i zaśpiewa piosenkę z danej produkcji, wygrywa kartę. Jeżeli jednak pomyli tekst, albo utwór to zobowiązany jest zakręcić Kołem Zabawy i wykonać wylosowane przez siebie (czasem bardzo głupie) zadanie. Wygrywa ten, kto zdobędzie pięć kart - ciekawie, prawda?

ZOBACZ TAKŻE: Toms wprowadza kolekcję inspirowaną księżniczkami Disneya!

Cena gry to 19,99 dolarów, czyli około 69 zł. Przeznaczona jest ona dla grupy trzech lub więcej osób powyżej dziesiątego roku życia. Hasbro, czyli producent Disney Song Challenge, zaznaczył również, że do montażu wyżej wspomnianego Koła Zabawy potrzebna jest pomoc dorosłych. Co Wy na to?