O tym, że Kylie Jenner jest w ciąży, dowiedzieliśmy się na początku listopada. Zagraniczna prasa rozpisywała się na temat tego, że 20-latka i jej (były już) chłopak, raper Travis Scott wkrótce zostaną rodzicami dziewczynki. Przewidywano, że Kylie urodzi w lutym. Kilka tygodni temu te teorie podważyły kolejne, według których celebrytka powitała na świecie pierwsze maleństwo pod koniec grudnia. Od momentu pojawienia się informacji o ciąży, Kylie oraz cały klan Kardashian-Jenner milczy na ten temat. Jennerka nie pokazuje się również publicznie. Wygląda na to, że powoli zbliżamy się do rozwiązania zagadki. Już w najbliższą niedzielę i poniedziałek telewizja E! pokaże dwa odcinki reality show Z kamerą u Kardashianów, a ze zwiastuna wynika, że Kylie nareszcie potwierdzi doniesienia o tym, że zostanie mamą.

Kylie Jenner potwierdziła ciążę?! Tak wynika z najnowszego zwiastuna „Z kamerą u Kardashianów” >>>

Media zza Oceanu ujawniły kolejne rewelacje na temat ciąży Kylie Jenner. Osoby z jej otoczenia miały wyjaśnić, dlaczego postanowiła utrzymać tą wiadomość w tajemnicy do samego porodu. Bliscy przyjaciele zapewniają, że gwiazda jest szczęśliwa z powodu tego, że zostanie mamą, ale nie chce dzielić się tym ze światem.

To pierwsza rzecz, jaką chce zachować tylko i wyłącznie dla siebie, i powinna to zrobić. Pracowała ciężko na to, by robić, co chce,

powiedział jeden z jej znajomych tygodnikowi Us Weekly. Nie dziwi nas to. Kylie dorastała wśród kamer, jej życie rodzinne toczyło się na pierwszych stronach gazet oraz w telewizji. Celebrytka, tak jak reszta jej rodziny, ma niewiele chwil, kiedy może cieszyć się prywatnością dlatego zdecydowała, że kiedy zostanie mamą, ten aspekt swojego życia uchroni przed światłem reflektorów.