Na początku tego roku świat obiegła informacja o rzekomym związku Seleny GomezThe Weeknd. Najpierw przyłapano ich na randce  w Giorgio Baldi w Santa Monica, a później media spekulowały o tym, że piosenkarka była głównym powodem rozstania muzyka z Bellą Hadid. Podobno romans Seleny i Abela trwał na długo przed ujawnieniem tej informacji publicznie. 

16 kwietnia na Instagramie Seleny pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie z The Weekend - para dodała selfie z festiwalu Coachella, które nie oznaczono żadnym komentarzem. Na oficjalne pojawienie się pary na czerwonym dywanie musieliśmy jeszcze trochę poczekać. W końcu na początku maja podczas Met Gali para przykuła uwagę wszystkich fotoreporterów zgromadzonych na słynnych schodach Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. To był pierwszy raz, kiedy Selena Gomez i The Weeknd publicznie pojawili się na imprezie i czule demonstrowali swoją miłość. Wygląda jak skrzętnie przemyślany zabieg marketingowy, prawda?

Selena Gomez zapytana w wywiadzie radiowym On Air With Ryan Seacrest, dlaczego tak długo ukrywała swój związek z The Weeknd wyjawiła, że nie chciała tym epatować na prawo i lewo, a po prostu być szczęśliwie zakochana. 

To jest bardzo trudne, kiedy chcę spędzić czas ukrywając niektóre rzeczy. Tak dużo presji. Wydaje mi się, że ostatecznie każdy i tak wie wszystko. Ja po prostu chcę być szczęśliwa. - Selena Gomez wyjawiła w wywiadzie Ryanowi Seacrestowi.