Po tym, jak płyta SOMA 0,5 mg trafiła na półki sklepów muzycznych, zakończyła się trasa koncertowa Ekodiesel Tour, a klip Tamagotchi obejrzano aż 39 milionów razy, mogłoby się wydawać, że zrobi się teraz nieco ciszej o projekcie stworzonym przez Taco Hemingwaya i Quebonafide. Nic bardziej mylnego!

ZOBACZ TAKŻE: 6 piosenek Taco Hemingwaya, które zmieniły nasze życie 

Przyzwyczaiłyśmy się już do kolejnych, nieustannie pojawiających się w sieci parodii i przeróbek dzieł Taconafide (ta stworzona przez grupę Abstrachuje okazała się prawdziwym hitem - pisałyśmy o niej TUTAJ), ale tego się nie spodziewałyśmy - na profilu Sputnik Studio na Facebooku kilka dni temu pojawił się making of klipu Tamagotchi!

Na krótkim filmie możemy zobaczyć ciężko pracującą ekipę, Filipa oraz Kubę podczas charakteryzacji, a także pozostałych aktorów próbujących wcielić się w swoje role. Widać jednak, że wszyscy byli mega podekscytowani pracą na planie, i że była to dla nich całkiem fajna zabawa. Poza wideo, na profilu Sputnik Studio opublikowano również zdjęcia wykonane podczas kręcenia teledysku. Efekty wyglądają nieco mrocznie, ale naszym zdaniem całość wyszła mega cool! Musicie to obejrzeć!