Od dwóch dni możemy oglądać film Do wszystkich chłopców: PS wciąż cię kocham, czyli drugą część uwielbianej przez nastolatki (i nie tylko) komedii romantycznej Do wszystkich chłopców, których kochałam. Obie produkcje dostępne są na platformie Netflix. Jesteśmy przekonane, że część z was doskonale zna historię Lary Jean Covey i Petera Kavinsky’ego. Mamy jednak dobrą wiadomość dla tych osób, które nie należą do grona subskrybentów Netfliksa, a chciałyby nadrobić filmowe zaległości (oczywiście korzystając z legalnego źródła). Teraz hitową komedię romantyczną z Leną Condor oraz Noah Centineo w rolach głównych obejrzycie za darmo i bez konieczności zakładania konta czy podawania swoich danych. Jak to zrobić?

Do wszystkich chłopców, których kochałam za darmo na platformie Netflix. Co zrobić, aby obejrzeć film bez zakładania konta?

Walentynki 2020 to idealna okazja do tego, aby obejrzeć Do wszystkich chłopców, których kochałam. Szczególnie, że Netflix udostępnił popularną komedię romantyczną wszystkim internautom. Co to znaczy? Nie musicie zakładać konta na platformie Netflix, podawać swoich danych i płacić, aby obejrzeć pierwszą część hitowej produkcji. Wystarczy, że wejdziecie na oficjalną stronę filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam i wybierzecie opcję „kliknij teraz”. Bezpłatny dostęp do produkcji z Leną Condor i Noah Centineo został uruchomiony 12 lutego. Film można oglądać za darmo przez kolejne 28 dni, czyli przez niespełna miesiąc.

Powstały kosmetyki inspirowane filmem „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham”! Wiemy, gdzie je kupić >>>