Metryka nie jest wyznacznikiem atrakcyjnego wyglądu – przekonuje Paulina Smaszcz-Kurzajewska, ambasadorka kliniki ESTELL i bohaterka kampanii „Dobry wygląd nie zna wieku. Bądź piękna”.

Bez względu na wiek warto zadbać o swój wygląd i poczuć się dobrze we własnej skórze – przekonuje Paulina Smaszcz-Kurzajewska, ambasadorka kliniki ESTELL i bohaterka kampanii „Dobry wygląd nie zna wieku. Bądź piękna”.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dziennikarka i prezenterka telewizyjna oraz radiowa, znana m.in. z TVP1, TVP2 i TVN STYLE, zdecydowała się zostać ambasadorką Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL, by udowodnić kobietom, że atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie nie mają nic wspólnego z metryką.

- Czuję się kobietą spełnioną prywatnie i zawodowo. Cieszę się życiem, rodziną, przyjaciółmi, sobą, chwilami i emocjami. Jednak moja dojrzała dusza, ale również dojrzała skóra twarzy i ciała, potrzebuje opieki, staranności i uwagi – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska i wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się zostać ambasadorką kliniki ESTELL: - Najważniejsze jest dla mnie zaufanie do ludzi oraz doświadczenia, jakie ze sobą niosą przepracowane i wypracowane lata praktyki. Spotkania z pracownikami kliniki oraz osobami odpowiedzialnymi za działania i wizerunek ESTELL powiedziały mi, że jestem wśród osób, które rozumieją, czego pragną kobiety, i robią to z ogromną klasą, wyczuciem, szacunkiem, lojalnością.

To ważne, by kobieta czuła się dobrze sama ze sobą. Wygląd to nie wszystko, ale ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i relacje z innymi. Atrakcyjny wygląd nie jest zależny od metryki, dlatego nigdy nie jest za późno, by zawalczyć o siebie, by mieć więcej energii, aby cieszyć się życiem i czuć się dobrze we własnym ciele.

- Medycyna estetyczna rozwija się w błyskawicznym tempie, a pod nadzorem profesjonalistów ma szansę dać kobietom to, czego potrzebują, czyli zdrowie i olśnienie – tłumaczy Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która sama jest doskonałym przykładem dla kobiet dobiegających czterdziestki. - Wiemy, jak ważna jest harmonia pomiędzy tym, co w naszej głowie, a tym jak wyglądamy. Wspólnie z Kliniką ESTELL chcemy przekonywać Polki, że dobry wygląd nie zna wieku – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL, należy do sieci medycznej ENEL-MED, powstała jako odpowiedź na współczesne potrzeby osób, dla których wygląd zewnętrzny jest istotnym elementem zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Więcej spektakularnych metamorfoz można zobaczyć TUTAJ.

ESTELL Medycyna Estetyczna, ul. Bielańska 12, Warszawa, T: 22 431 36 66 www.estell.pl

MATERIAŁ PROMOCYJNY