Doda ma za sobą bardzo trudny okres. Choć piosenkarka i producentka filmowa nie chce poruszać w rozmowach z dziennikarzami tematu swojego rozstania z drugim mężem, Emilem Stępniem, to nie jest tajemnicą, że kolejny zawód miłosny bardzo wiele ją kosztował.

Doda opowiada o złamanym sercu

W jednym z ostatnich wywiadów autorka hitów Nie daj się i Don't Wanna Hide oznajmiła, że nie wie, czy jeszcze kiedykolwiek będzie w stanie się ponownie zakochać.

Ciężko będzie się zakochać. Nie wiem, czy będę potrafiła - powiedziała ostatnio w rozmowie z dziennikarzem „Faktu” . - Ja po prostu nigdy nie poznałam kogoś, kto po czasie okazuje się tą samą osobą, za którą się podaje i to jest straszne. To mi rozwaliło całkowicie psychikę. Po prostu chciałabym być z kimś, kto jest tą samą osobą, którą jest na początku - dodała.

Doda wyznaje, że znów jest szczęśliwa

Niecałe dwa tygodnie po tym gorzkim wyznaniu na oficjalnym profilu Dody na Instagramie pojawił się post sugerujący, że w jej życiu zaszły spore i to jak najbardziej pozytywne zmiany. Artystka zamieściła urocze fotografie z Maxem Hodgesem, czyli mężczyzną, z którym media łączą ją już od jesieni ubiegłego roku.

Ku radości swoich licznych obserwatorów, artystka przyznała, że powoli na nowo odnajduje radość życia.

Wyrzucę to z siebie, bo wiem, że dam tym siłę innym: ROK żyłam w mroku. W końcu wyszło słońce…w Warszawie też. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo możemy zniszczyć czyjąś wolę życia lub na nowo ją rozpalić. Korzystajcie z tej mocy z mądrym sercem. Za dużo już pożegnalnych listów - napisała.

Swój najnowszy wpis wokalistka opatrzyła wymownymi hasztagami w języku angielskim.

Dusze są rzadkimi, pięknymi twarzami, które uratowały cię, gdy byłeś/byłaś na dnie - napisała.

W tym samym czasie na oficjalnym profilu Dody na TikToku pojawił się zabawny filmik, na którym Doda i przystojny Amerykanin próbują wyplątać się z ręczników w ramach popularnego obecnie w sieci wyzwania #towelchallenge.

Myślicie, że to właśnie amerykański aktor i celebryta jest głównym powodem, przez który w życiu Dody znów zaświeciło słońce?

Zobacz także: