Na Instagramie Dody pojawił się post, w którym piosenkarka pokazała fanom, jak mieszka. Okazało się, że planuje przeprowadzkę, w związku z czym chciałaby wynająć swój apartament. Oficjalne ogłoszenie oraz zdjęcia New York penthosue pojawiły się również na stronie jednej z warszawskich agencji nieruchomości. Musimy przyznać, że mieszkanie Dody jest piękne i idealnie oddaje osobowość wokalistki! A do tego, nie jest jedynym apartamentem, który gwiazda planuje wynająć.

Od dziś do wynajęcia jedno z ulubionych moich mieszkań „New York penthouse”,a już niedługo „Kravitz Miami Apartment”. (…) Przyszłemu mieszkańcowi życzę wspaniałych chwil pod tym dachem ,zwłaszcza ,że będzie miał na nim swój prywatny ogród z widokiem na Warszawski Mokotów

Doda wynajmuje swoje mieszkanie: jak wygląda apartament piosenkarki?

Mieszkanie Dody, które znajduje się na warszawskim Mokotowie jest naprawdę spore, ma aż 140 metrów kwadratowych powierzchni. Cały apartament prezentuje się bardzo luksusowo, jednak największe wrażenie robi dwupoziomowy salon – utrzymany w kolorach butelkowej zieleni, granatu oraz szarości. Pomieszczenie jest bardzo jasne, a to za sprawą ogromnych okien, które niewątpliwie uatrakcyjniają mieszkanie. W środku znajduje się również kominek, a całość uzupełnia efektowna ściana pokryta cegłą. Poza salonem przyszli lokatorzy będą mieli do dyspozycji również dwie sypialnie – biało-czarną, której wnętrze uspokaja oraz nieco bardziej krzykliwą, z tapetą, przedstawiającą palmowe liście. Kuchnia (chociaż dość mała w porównaniu z resztą pomieszczeń) prezentuje się równie efektownie. Jednym z jej atutów jest stół barowy, rozciągnięty wzdłuż okna. Kto ma ochotę na śniadanie z widokiem?

Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoje mieszkanie. Cena powala! >>>

Doda wynajmuje swoje mieszkanie, ponieważ wyprowadza się z Warszawy?

Już kilka miesięcy temu Doda narzekała na smog w Warszawie. Najprawdopodobniej, wokalistka chce się wyprowadzić ze stolicy właśnie ze względu na złą jakość powietrza. Jak sama zauważyła, ma ono dramatyczny wpływ na zdrowie każdego z nas, natomiast piosenkarzom utrudnia (a często nawet uniemożliwia) wykonywanie zawodu.

Zdjęcia mieszkania Dody znajdziecie TUTAJ. Fani piosenkarki są zachwyceni wnętrzami New York penthouse, przyznają, że właśnie tak wygląda „mieszkanie marzeń”. A co wy sądzicie? Chcielibyście zamieszkać w takim apartamencie?

Mam obsesję sprzątania i właśnie obejrzałam (jako ostatnia na świecie) program Marie Kondo na Netflixie. Oto, co o nim myślę >>>