Pisałyśmy już o perfekcyjnym astrologicznym połączeniu jeśli chodzi o stroje kąpielowe czy bieliznę. Analizowałyśmy także, jak ubierać się zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. Niektórzy przymykają na to oko, inni czytają z zapartym tchem. Tak czy inaczej, trzeba przyznać, że nasza data urodzeniadużo o nas mówi. Lwy z natury są energiczne, Koziorożce zachowawcze, a Skorpiony tajemnicze. Okazuje się, że na podstawie ogólnych cech charakteru każdego znaku zodiaku możemy dopasować charakterystyczne dla ich stylu elementy garderoby. Tym razem skupiamy się na połączeniu dodatki na jesień a znaki zodiaku.

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Baran

Osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia są zodiakalnymi Baranami. Na podstawie daty urodzin możemy poznać wiele cech osobowości każdego znaku, a następnie bazując na nich przygotować listę wskazówek, które mogą okazać się pomocne przy zakupowym wyborze. Wcześniej w Osoby spod znaku Barana to osoby przebojowe, pewne siebie i odważne. Jak na ognisty znak przystało, są ambitne, zaangażowane i nieustępliwe gdy walczą o sprawę, na której im zależy. Mówi się, że Barany są łatwo zauważalne w grupie ludzi. W tym zadaniu, poza ogromną charyzmą, mogą pomóc wyróżniające się dodatki. Osoby, które przyszły na świat na samym początku wiosny powinny tej jesieni postawić na kolorowe, rzucające się w oczy torebki, które ożywią nawet najbardziej klasyczne i minimalistyczne stylizacje. 

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Byk

Zodiakalny Byk urodził się między 20 kwietnia a 20 maja. Bykiem rządzi żywioł Ziemi, który odpowiada za pragmatyczne podejście do życia, stabilizację i niechęć do podejmowania ryzyka. Byki cenią sobie swoją rutynę i spokój, a zewnętrzne próby nacisku na zmianę wprowadzają chaos. Wówczas osoby spod znaku Byka mogą wpaść w panikę i wściekłość, choć zazwyczaj są łagodne i pogodne. My nie naciskamy, by zodiakalne Byki podążały za najnowszymi trendami i proponujemy ponadczasową klasykę. Kolczyki koła sprawdzą się jako dodatek przez lata. 

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Bliźnięta

Bliźnięta obchodzą urodziny pomiędzy 21 maja a 20 czerwca. To osoby, którymi rządki żywioł Powietrza. Zodiakalne Bliźnięta tryskają energią, są towarzyskie, dowcipne i inteligentne. Lubią podążać za nowinkami i chętnie wprowadzają zmiany w swoje życie. Ale to nie wszystko. Bliźnięta bywają egocentryczne i mówi się, że potrzebują poklasku i aprobaty otoczenia. W takim wypadku osoby urodzone na przełomie maja i czerwca chętnie witają w swojej garderobie najnowsze trendy  i wybiegowe hity. Świetnie potrafią wyczuć złoty środek pomiędzy krzykliwością a funkcjonalnością. W związku z tym Bliźnięta stawiają na mocne dodatki, które ożywią każdą stylizację. 

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Rak

Zodiakalny Rak świętuje urodziny między 21 czerwca a 22 lipca. Osoby, które przyszły na świat na początku lata to prawdziwe romantyczne dusze. Raki są uczuciowe, wrażliwe i pełne empatii. Mówi się, że ten znak zodiaku często bywa rozdarty pomiędzy naciskami świata zewnętrznego a swoją wyobraźnią. Po prostu – Raki lubią bujać w obłokach, odpływać do krain marzeń i dalekosiężnych planów. Czemu ograniczać się tylko do swojej wyobraźni? Kolorowe wizje można przenieść do swojej szafy, stawiając na bardziej ekstrawertyczne dodatki (które szczególnie upodobał sobie np. Harry Styles). Żywa biżuteria umili jesienny dzień nie tylko Rakowi, ale i osobom w jego otoczeniu.

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Lew

Osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 22 sierpnia są zodiakalnymi Lwami. To z pewnością najbardziej pozytywny, pewny siebie i charyzmatyczny znak zodiaku. Niebywałe poczucie humoru, radosna energia i urok osobisty Lwów działają na innych jak prawdziwy magnes. Entuzjazm w życiu zodiakalnych Lwów przenosi się także do ich stylizacji. Osoby spod tego znaku zodiaku (zazwyczaj) nie ograniczają się do minimalistycznej czerni i bieli. Lubią kolorowe dodatki i żywe akcenty i takie też proponujemy na tegoroczną jesień.

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Panna

Panna obchodzi urodziny między 23 sierpnia a 22 września. Ten znak zodiaku rządzony jest przez żywioł Ziemi, przez co Panny są praktyczne, ugruntowane i zorganizowane. To wrodzone perfekcjonistki i perfekcjoniści, którzy i które odnoszą sukcesy w każdej dziedzinie, którą się zainteresują. Panny mają jednak zwyczaj przesadnego skupiania się na detalach. Zapewne w życiu codziennym ta cecha może być uciążliwa i męcząca, jednak w kwestii mody nigdy nie można być zbyt uważnym. To dlatego Panny tak szybko wyłapują najnowsze niuanse ze świata mody i skutecznie wplatają je do swoich codziennych stylizacji. Od jakiegoś czasu na wybiegach znów królują maxi torebki? Osoby spod znaku Panny już mają je w swoich szafach gotowe na jesień. 

Zobacz także:

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Waga

Waga zdmuchuje świeczki na urodzinowym torcie od 23 września do 22 października. Mówi się, że osoby spod znaku Wagi cechuje inteligencja, towarzyskość i wrodzony wdzięk. Wagi (jak sama nazwa wskazuje) kochają harmonię, równowagę, nie znoszą zaś chaosu. Te zasady odnajdują się także w ich szafach, bowiem Wagi to urodzone minimalistki. Ich styl zazwyczaj jest powściągliwy, co nie znaczy, że nie wpasowują się w najnowsze trendy. Robią to po prostu w swoim stylu. Stonowana kolorystyka, proste formy i ponadczasowe klasyki to w ich przypadku klucz do sukcesu.

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Skorpion

Skorpion obchodzi urodziny między 23 października a 21 listopada. Ten tajemniczy znak zodiaku idzie przez życie w trybie incognito. A to dlatego, że Skorpiony z natury są skryte, nieufne i najbardziej cenią sobie swoje towarzystwo. Często zdarza się tak, że towarzystwo innych ludzi jest dla Skropiona zbyt przytłaczające. Z tego względu Skorpiony w swojej szafie stawiają przede wszystkim na wygodę, która zdecydowanie ułatwia ewentualną ucieczkę. 

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Strzelec

Zodiakalny Strzelec świętuje urodziny między 22 listopada a 21 grudnia. Strzelce, podobnie jak Lwy i Barany, są energetyczne i żywiołowe za sprawą rządzącego nimi Ognia. Osoby spod tego znaku zodiaku są pełne pasji, mają wiele zainteresowań i nigdy się nie nudzą. Są zadaniowe i chętnie podejmują rzucone im wyzwania. Moda nie jest tu wyjątkiem. Strzelce nie podążają ślepo za trendami, raczej wolą je kreować. Ekstrawaganckie kolczyki na jesień? Czemu nie?

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Koziorożec

Koziorożec obchodzi urodziny między 22 grudnia a 19 stycznia. Mówi się, że to najbardziej konserwatywny znak zodiaku. Żyje zgodnie z planem, trzyma się zasad i nie najlepiej znosi jakiekolwiek zmiany. To przewidywalność sprawia, że Koziorożec czuje się w swoim otoczeniu jak ryba w wodzie. Podobnie jest w kwestii ubioru i decyzji zakupowych. Osoby spod znaku Koziorożca lubią stawiać na ponadczasowe klasyki i niechętnie podążają za trendami, które szybko wychodzą z mody. Stylowe kowbojki ustąpią w szafie Koziorożca miejsca tradycyjnym botkom czy loafersom.

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Wodnik

Wodnik obchodzi urodziny pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego. Ten znak zodiaku chodzi własnymi drogami, nie znosi bawić się w konwenanse i jest szczery do bólu. Wodniki to urodzeni intelektualiści i intelektualistki, ciekawe świata i chętnie poszerzające swoją wiedzę. Osoby spod tego znaku zodiaku nie lubią podążać za tłumem, dużo chętniej działają samodzielnie i podejmują niezależne wybory, Zarówno w życiu codziennym, jak i w modzie. Lubią bawić się swoim wyglądem i używać ubrań oraz dodatku, by wyrazić siebie. Ozdobna opaska będzie w przypadku Wodnika świetnym rozwiązaniem na jesień.

Dodatki na jesień a znak zodiaku – Ryby

Ryby zdmuchują świeczki na urodzinowym torcie od 19 lutego do 20 marca. Osoby spod tego znaku zodiaku są emocjonalne, mają wysoce rozwiniętą wyobraźnię i duchowość. To urodzone artystyczne dusze. Ryby kochają modę bardziej niż jakikolwiek inny znak zodiaku. Uwielbiają obserwować, co dzieje się na wybiegach stolic mody, chętnie obserwują w sieci influencerki i projektantów. W szafach Ryb nie brakuje najnowszych trendów i najmodniejszych kolorów. Tej jesieni zachęcamy Ryby do postawienia na żywe dodatki, które wyróżnią z tłumu nawet najbardziej prostą stylizację.