Odkryj piękno korzyści z Douglas

Osoby, które dołączą do klubu, mogą liczyć na specjalne bonusy. To przede wszystkim ekskluzywne promocje przeznaczone tylko dla członków „Douglas Beauty Club”, a także urodzinowe rabaty nawet do 20%. Ciekawą opcją, która ucieszy zwłaszcza osoby robiące regularne zakupy w Douglas, jest także możliwość zbierania punktów za dokonane zakupy. Dzięki temu, po uzbieraniu określonej ilości punktów, można liczyć na dodatkowy rabat podczas zakupów lub bon podarunkowy. O jakich kwotach mówimy? Dla przykładu, po uzbieraniu 200 punktów można otrzymać bon na 12 zł, 300 – na 20 zł, 450 – na 40 zł.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Kolejną oszczędnością, na którą mogą liczyć członkowie klubu, jest darmowa dostawa ze sklepu internetowego Douglas. Dotyczy to wszystkich zamówień powyżej 49 zł. Warto pamiętać, że członkostwo w „Douglas Beauty Club” to także oszczędność czasu. Karta Douglas nie tylko upoważnia do otrzymywania rabatów, ale przede wszystkim jest kluczem do świata piękna. Członkowie klubu mogą liczyć na dużą dawkę kosmetycznych nowości, aktualnych trendów oraz inspiracji ze świata beauty. Ułatwia to zakupy i pomaga przy podejmowaniu kosmetycznych decyzji. Bez straty czasu na dodatkowy reaserch.

Materiały prasowe

Jak zapisać się do „Douglas Beauty Club”?

Aby zapisać się do „Douglas Beauty Club” wystarczy wejść na stronę internetową perfumerii Douglas. Przy rejestracji należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mailowy. Rejestracja możliwa jest także przez aplikację perfumerii Douglas – to niezwykle wygodne i proste. Warto zainstalować ją w telefonie, nie tylko dla rabatów, ale także dla wygodniejszych zakupów.