The Crown, jedna z najdroższych dotychczasowych produkcji Netflixa, okazał się jednym z największych serialowych hitów zeszłego roku. Miało to swoje odzwierciedlenie choćby na tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Obraz zgarnął statuetkę za najlepszy serial dramatyczny, a Claire Foy, czyli serialowa (genialna!) królowa Elżbieta II, dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym. Już wtedy fani produkcji opowiadającej o losach brytyjskiej monarchini mogli spać spokojnie, wiedząc, że losy młodej Elżbiety II i jej rodziny będą miały swoją kontynuację na platformie Netflix. W sierpniu poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu, którą zaplanowano na 8 grudnia, a także pierwszy teaser. Dzisiaj w sieci pojawił się z kolei oficjalny zwiastun oraz plakat.

Drugi sezon The Crown rozpoczyna się od nielegalnej agresji Sił Zbrojnych Jej Królewskiej Mości na Egipt, a kończy odejściem premiera Harolda Macmillana na skutek druzgocącego skandalu. The Crown to kronika najważniejszych politycznych i światowych wydarzeń, które ukształtowały drugą połowę dwudziestego wieku. Dzięki wielkim ambicjom i wizji jego twórców, serial został zrealizowany na niespotykaną dotąd skalę.

Mamy nadzieję, że The Crown, podobnie jak inna produkcja Netflixa - Stranger Things - w drugim sezonie zaprezentuje równie wysoki poziom i będzie wciągającą rozrywką idealną na długie zimowe wieczory.

PREMIERA 2. SEZONU „STRANGER THINGS". TYLKO U NAS ZDJĘCIA ZZA KULIS >>>