Dua Lipa „do twoich usług”

Myślicie, że Dua Lipa jest nie do pobicia tylko na scenie? Nic bardziej mylnego. Na początku tego roku pochodząca z Kosowa brytyjska piosenkarka wkroczyła w świat podcastów. Wypuściła autorski podcast „At Your Service” („Do twoich usług”) i stworzyła dla fanów i fanek specjalny newsletter „Service 95”. Dzieli się w nim swoimi przemyśleniami na temat aktualnych wydarzeń i przekazuje osobiste rekomendacje dotyczących tego, czego aktualnie słucha, gdzie podróżuje, co lubi jeść, jakie ubrania skradły jej serce.

Im chętniej dzielimy się tym, co wiemy, tym stajemy się sobie bliżsi i tym bardziej rozszerzają się „bańki”, w których żyjemy, a ja zawsze mam wielką radość z opowiadania ludziom, co odkryłam w jakimś mieście i uwielbiam wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami. „Service 95” przeznaczony jest dla wszystkich, którzy są ciekawi życia, tak jak ja – wyjaśniała artystka przy okazji premiery newslettera.

Dzięki tej inicjatywie wielbiciele i wielbicielki trzykrotnej laureatki Grammy mogą być na bieżąco ze wszystkim, co w danym momencie ją interesuje. A ponieważ od wielu lat Duę Lipę fascynuje joga, teraz piosenkarka poszła nieco dalej i przygotowała dla swoich fanek i fanów kolejną niespodziankę – poprowadzi zajęcia dla zainteresowanych.

Kto będzie mógł wziąć w nich udział? Każdy, kto ma na to ochotę, bowiem wszystko będzie odbywać się w sieci.

Dua Lipa poprowadzi zajęcia jogi

O tym, że joga stanowi nieodłączny element jej życia, Dua Lipa mówiła niejednokrotnie. W jej mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć i filmów, na których pokazuje, że nie jest w tej dziedzinie amatorką (by się o tym  przekonać, sprawdźcie w naszej galerii, jak wykonuje trudną pozycję wrony, czyli inaczej Bakasanę, polegającą na balansowaniu na rękach w pozycji przypominającej przysiad).

W oczekiwaniu na premierę „Dua Lipa: At Your Service 2”  (...) w międzyczasie zrobimy mały eksperyment i uruchomimy 3-częściową letnią serię wyjątkowych odcinków – ogłosiła artystka  na Instagramie, zachęcając chętnych do dołączenia do zajęć. 1. odcinek zadebiutuje w ten piątek, poprowadzę w nim dla was zajęcia jogi, nad którymi pracowałam z moją nauczycielką Anabellą Landą – wyjaśniła gwiazda.

Wspomniana Anabella Landa, w sieci znana jako Annie Moves, często towarzyszy wokalistce w czasie jej tras koncertowych. Dua Lipa nie raz powtarzała, że w każdą podróż zabiera matę do jogi. Ćwiczenia nie są dla niej jednak tylko sposobem na nienaganną sylwetkę, ale też służą wyciszeniu w stresującym czasie.

Mam nadzieję, że spodoba ci się ten odcinek i nie mogę się doczekać, aż go przetestujesz, gdziekolwiek jesteś w tym miesiącu!– podsumowała piosenkarka.

Spróbujecie z nią swoich sił na macie?

Zobacz także: