Mało jest par, które elektryzują Was tak bardzo! Wielokrotnie podrzucaliście nam dotyczące ich informacje lub zdjęcia znalezione w sieci, oraz żywo komentowaliście kolejne newsy o ich związku. A oni sami milczeli i w żaden sposób nie zdradzali szczegółów swojej relacji. Choć Dylan Sprouse iBarbara Palvin spotykają się od czerwca 2018 roku, dopiero we wrześniu zdecydowali się potwierdzić oficjalnie swój związek na Instagramie. I jak się okazuje... właśnie tam wszystko się zaczęło.

Dylan Sprouse zdradził, z kim całował się pierwszy raz. To znana gwiazda! >>>

Dylan Sprouse i Barbara Palvin – jak się poznali?

W najnowszym numerze W Magazine, przy okazji pięknej sesji okładkowej, sławna para po raz pierwszy opowiedziała więcej o swoim życiu prywatnym, o tym, co tak naprawdę ich łączy i (to co ciekawiło wszystkich najbardziej) jak się poznali. Okazuje się, że bardzo tradycyjnie i bez żadnych fajerwerków, bo po spotkali się na imprezie. Tuż po niej Barbara Palvin zaczęła śledzić Dylana Sprouse'a na Instagramie, więc on widząc to napisał do niej wiadomość prywatną. Nie tylko zaproponował w niej spotkanie, ale także podał swój numer telefonu, na co modelka... nie odpisała mu przez 6 miesięcy! Jak sama powiedziała w jednym z wywiadów, nie była wówczas gotowa na głębszą relację, a czuła, że mogłoby z tego wyniknąć coś więcej. Wcześniej przez sześć lat była singielką.

Kiedy wreszcie postanowiła się do niego odezwać, poszło bardzo szybko. Dziś para mieszka razem na Brooklynie, poznała także swoje rodziny. W tym celu Dylan dwukrotnie odwiedził Budapeszt, skąd pochodzi 25-latka. Co ciekawe, choć Barbara miała okazję spotkać się z jego rodzicami, to nigdy nie poznała jego brata bliźniaka! Cole Sprouse, młodszy o 15 minut, pracuje także jako aktor (to oczywiste, jeżeli oglądacie go w Riverdale), ostatnio głównie w Vancouver, w Kanadzie. Przez zbyt napięte grafiki nie było do tej pory po prostu okazji do zainicjowania spotkania.

Oto, dlaczego Dylan Sprouse jest najlepszym chłopakiem na świecie >>>
 

Dylan Sprouse i Barbara Palvin w zmysłowej sesji dla W Magazine

To był pewniak. Para, która wygrała na loterii genetycznej, a do tego łączące ich uczucie, chemia i pożądanie między nimi – to musiało się udać! Na łamach internetowego wydania W MagazineDylan Sprouse i Barbara Palvin pojawili się po raz pierwszy we wspólne sesji zdjęciowej. Aktor, który karierę zaczynał jeszcze jako dziecko w produkcjach Disney'a, zażartował, że jego dziewczyna w zasadzie nie jest taka zła we współpracy, na co modelka, która w 2018 po 6 latach przerwy ponownie szła w pokazie Victoria's Secret, odgryzła się, że chciałaby móc powiedzieć to samo o nim. Ich wyjątkową relację na zdjęciach w klimacie lat 70. uchwycił Alex Lockett, czego efektem jest piękna, zmysłowa, namiętna, ale też momentami zabawna sesja. Część z niej znajdziecie w naszej galerii oraz poniżej, na Instagramie W Magazine. Miłosną historię Dylana Sprouse'a i Barbary Palvin w całości przeczytacie tutaj.