W minioną sobotę 4 sierpnia urodziny obchodziła nie tylko Meghan Markle (która skończyła 37 lat), ale również Dylan Sprouse. Brat Cole'a, gwiazdy serialu Riverdale, ma już (a może dopiero?) 26 wiosen. Nie wiemy jak Wy, ale my jakoś niespecjalnie uczciliśmy nasze 26. urodziny, ale za to Dyla, wkraczając w kolejny rok swojego dorosłego życia, postawił na niemałą metamorfozę i zdecydował się ściąć swoje długie włosy, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Długość do ramion Sprouse zastąpił bardzo krótką fryzurą. A zmianę tę zakomunikowała światu jego dziewczyna, Barbara Palvin. 25-letnia modelka opublikowała zarówno na swoim Instagramie, jak i Instagram Stories, jak wygląda aktualnie jej chłopak. A tym samym potwierdziła, że ona i aktor są parą. Świadczy o tym także komentarz pod ich wspólnym zdjęciem, czyli „Happy birthday Boss Baby". 

Wszystko wskazuje na to, że Dylan skrócił włosy na kilka dni przed swoimi urodzinami. Już 28 lipca widziany był ba Overwatch League Grand Finals, co prawda w czapce z daszkiem, pod którą nie do końca było widać, jak wygląda jego aktualna fryzura. Teraz, kiedy już wiemy, że Sprouse odświeżył swój look, nie pozostaje nam nic innego, jak zachwycać się tą zmianą, którą oceniamy jak najbardziej na plus!

ZOBACZ TAKŻE: Hailey Baldwin: wszystko, co musicie wiedzieć o narzeczonej Justina Biebera

Tego samego dnia, czyli 4 sierpnia urodziny świętował oczywiście też Cole Sprouse. A to oznacza, że życzenia urodzinowe dla aktora powinny pojawić się na intagramowym profilu jego ukochanej, Lily Reinhart. Nie mogło być inaczej! Aktorka, z którą Sprouse poznał się na planie Riberdale, wstawiła zdjęcie ukochanego i bardzo uroczy i romantyczny wpis pod nim.