Po tym, jak Cole Sprouse po kilku latach powrócił do aktorstwa, przyszedł czas na jego brata bliźniaka, Dylana Sprouse'a. Popularność przyniósł im serial Nie ma to jak hotel oraz kontynuacja Suite Life: Nie ma to jak statek. 3 lata temu ukończyli studia na uniwersytecie NYU. Cole zagrał jedną z głównych ról w Riverdale, natomiast Dylan planował otworzyć własną restaurację na Brooklynie. Jednak w tak zwanym międzyczasie wystąpił w kilku niezależnych filmach, m.in. w thrillerze Dismissed i Carte Blanche u boku Suki Waterhouse.

Niedawno Dylan Sprouse wziął udział w teledysku Camili Cabello, wcielając się w rolę jej ukochanego. Romantyczne wideo do piosenki Consequences doczekało się prawie 29 milionów wyświetleń na YouTubie. Nic nie wskazywało na to, że 26-latek planuje powrót do aktorstwa, jednak kilka dni temu opublikował fotografię na Instagramie z planu zdjęciowego nowego filmu! 

Dylan Sprouse w filmie Tyger, Tyger

Dylan zaskoczył swoich fanów i wyznał, że wziął udział w filmie, grając jedną z głównych ról. Tyger, Tyger opowiada historię grupy złodziei, którzy okradają aptekę i chcą sprzedać skradziony towar. Zostają jednak uwięzieni w psychodelicznym mieście wyrzutków. Akcja dzieje podczas lat 90., kiedy lawinowo rozprzestrzeniał się wirus AIDS. Za reżyserię jest odpowiedzialny Kerry Mondragon. Zdjęcia zakończą się przed świętami, a premierę zaplanowano na 2019 rok, niestety oficjalna data nie jest jeszcze znana. 

Trochę zakulisowych zdjęć z Tyger, Tyger. Prawie skończyliśmy nagrywać i nie mógłbym być bardziej zadowolony z tego, co widziałem do tej pory. Film jest kreatywny, dziwaczny i piękny. Gram w nim Luke’a i jestem podekscytowany, kiedy to obejrzycie, gdy już film będzie gotowy,

napisał o Tyger, Tyger Dylan Sprouse. My nie możemy się już doczekać!