Camila Cabello triumfowała na rozdaniu nagród American Music Awards 2018. Otrzymała statuetkę w kategorii Nowy Artysta Roku, nagrodzono ją również za Współpracę Roku, Ulubioną Piosenkę oraz Teledysk Roku. 21-latka nie zwalnia tempa! Autorka jednego z największych hitów minionego lata, Havana, wypuściła kilka dni temu nowy singiel, pochodzący z jej debiutanckiego albumu. Do romantycznego utworu Consequences powstało również wideo. W niecałą dobę od premiery ma ponad 2 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Dylan Sprouse w teledysku Camili Cabello zagrał jej byłego chłopaka

Jakiś czas temu na Instagramie artystki pojawiło się wspólne zdjęcie z Dylanem Sprousem. Okazało się, że pracowali nad teledyskiem do Consequences! Utrzymany w jesiennym klimacie jest idealnym uzupełnieniem lirycznego utworu o nieszczęśliwej miłości, który sprawdzi się na długie wieczory. Dylan wcielił się w rolę byłego chłopaka Camili. Jak wygląda pierwszy teledysk, w którym zagrał 26-latek? Podczas spaceru po parku Camili przypominają się szczęśliwe obrazki, gdy byli razem. Grali na pianinie, byli zakochaną w sobie parą. Kiedy słoneczna jesień zamienia się w ponurą zimę, sprawy między nimi zaczynają się komplikować. Uwaga, możecie się wzruszyć!

Dylan Sprouse zdradził, z kim całował się pierwszy raz. To znana gwiazda! >>>

Moje teledyski wyglądają tak, jak moja głowa. Oto, co się w niej działo, kiedy próbowałam ruszyć na przód. Dziękuję @dylansprouse za bycie niesamowitym i za to, że chciałeś wziąć udział w moim wideo.

napisała Camila w poście na Twitterze o wideo do Consequences. Jak Wam się podoba Dylan Sprouse? Sprawdźcie koniecznie!