Dylan Sprouse jest jednym z najsłynniejszych bliźniaków w show-biznesie (obok oczywiście swojego brata Cole’a), który rozpoczął swoją karierę od najmłodszych lat. Bracia Sprouse o włoskich korzeniach i amerykańskim pochodzeniu wystąpili w popularnym serialu Disneya Nie ma to jak hotel, a potem w kontynuacji Nie ma to jak statek, co stało się przepustką do międzynarodowej kariery. Obydwoje porzucili jednak aktorstwo na rzecz studiowania na New York Univesity, a także rozwijania innych pasji: Cole zgłębiał tajniki fotografii, z kolei Dylan wspólnie z dwoma kolegami założył świetnie prosperującą restaurację All-Wide Meadery w Williamsburgu w Nowym Jorku. Na szczęście obydwoje postanowili wrócić do aktorstwa! Dylan Sprouse właśnie poinformował o tym, że dołączył do obsady nowego serialu komediowego, który ujrzy światło dzienne na platformie HBO Max

Dylan Sprouse zagra w serialu The The Sex Lives of College Girls produkcji HBO Max

Dylan Sprouse powrócił do aktorstwa po długiej przerwie. 28-latek zagrał rolę w głośnym filmie After We Collided, czyli kontynuacji After. 28-latek wcielił się w Trevora, który sporo namieszał w głowie głównej bohaterki, czyli Tessy. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tej produkcji, koniecznie nadróbcie zaległości. A jeśli bardziej od dramatu, interesuje Was komedia, to świetnie się składa, ponieważ Dylan Sprouse zagra w nowym serialu komediowym, który zapowiada się naprawdę świetnie.

Dylan Sprouse ujawnił, jak Cole Sprouse radzi sobie po rozstaniu z Lili Reinhart >>>

Za serial The Sex Lives of College Girls odpowiada Mindy Kaling, twórczyni kultowego już Biura (za który otrzymała nominację do nagrody Grammy). Produkcja opowie o życiu studentów, którzy rozpoczynają dorosłe życie na elitarnym uniwersytecie w Nowej Anglii. Serial skupi się na współlokatorach, losowo przydzielonych do akademika, a widzowie poznają ich zmagania ze studenckimi miłościami, walkę z buzującymi hormonami i inne perypetie. W główne role wcielą się: Pauline Chalamet, Amrit Kaur, Renee Rapp i Alyah Chanelle Scott oraz Dylan Sprouse, który dołączył do obsady. To będzie jego pierwszy serial od ponad 10 lat! 28-latek wcieli się w The Sex Lives of College Girls w pierwszoroczniaka Nico. Niestety data premiery nie jest jeszcze znana, chociaż prawdopodobnie nastąpi to już w przyszłym roku. Nie możemy się doczekać!